لیست داروخانه های شبانه روزی یزد + بررسی و تصاویر

در شهر یزد داروخانه های شبانه روزی متعددی در حال فعالیت هستند که به مشتریان خود به صورت 24 ساعت خدمات ارائه می‌دهند؛ در این مقاله، لیست داروخانه های شبانه روزی یزد را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

داروخانه های شبانه روزی یزد

 

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

  1. لیست داروخانه های شبانه روزی یزد
  2. ویژگی های یک داروخانه شبانه روزی خوب
  3. معرفی 10 داروخانه شبانه روزی یزد
  4. کلام آخر

 

لیست داروخانه های شبانه روزی یزد

یکی از مراکزی که همه ما حداقل هفته ای یک بار به آن سر می‌زنیم، داروخانه ها هستند. در داروخانه ها محصولات بهداشتی، آرایشی، مکمل‌های غذایی و ورزشی و داروها در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود.

 

اگر بخواهیم مفهوم داروخانه را شرح دهیم می‌توان گفت که داروخانه (دواخانه سابق) به مکانی گفته می‌شود که در آن دارو فروخته می‌شود و زیر نظر یک دکتر داروساز مدیریت می‌شود.

 

در گذشته پزشکان خود دارو را به بیماران می‌دادند و  هیچ داروخانه‌ای وجود نداشت. اما به تدریج با پیشرفت علم و تکنولوژی و فراهم آمدن امکانات رفاهی، داروخانه‌ها تاسیس شدند. اولین داروخانه در سال ۷۰۷ میلادی در شهر بغداد دایر شد که پس از آن در سراسر جهان فراگیر شد.

 

بعضی از داروخانه ها، خدمات خود را به صورت 24 ساعت ارائه می‌دهند که به عنوان داروخانه شبانه روزی شناخته می‌شوند. اگر شما در هر ساعت از شبانه‌روز به خدمات دارویی یا بهداشتی نیاز داشته باشید، این داروخانه ‌ها باز و آماده خدمت‌رسانی هستند.

 

در شهر یزد، داروخانه های متعددی فعالیت می‌کنند که در میان آنها چندین داروخانه منتخب به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کنند.

 

همچنین برخی داروخانه ها علاوه بر داروخانه فیزیکی، برای ارائه خدمات بیشتر و آسان‌تر، وبسایت اینترنتی نیز دارند. از جمله داروخانه اینترنتی دارشید که زیر نظر داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی فعالیت می‌کند.

 

ویژگی های یک داروخانه شبانه روزی خوب

یک داروخانه شبانه روزی خوب٬ دارای خصوصیاتی است که آن را از دیگر داروخانه ها متمایز می‌کند. برخی از ویژگی های یک داروخانه شبانه روزی خوب در زیر آمده است:

 

  • فضای فیزیکی مناسب

در مشاغلی که به صورت مستقیم با مشتری در ارتباط هستند٬ فضای فیزیکی بسیار اهمیت دارد. داروخانه با فضای مناسب و  با قفسه‌های مرتب و منظم در جذب مشتری و عرضه خدمات مناسب تاثیر زیادی دارد.

  • برخورد مناسب مدیریتی

یک داروخانه خوب٬ یک مدیر خوب دارد. داروخانه‌ای که توسط  مدیر خوبی اداره شود٬ علاوه بر رضایت پرسنل داروخانه٬ موجب جلب رضایت مشتریان خواهد شد.

  • برخورد مناسب پرسنل داروخانه

در یک داروخانه٬ علاوه بر اینکه پرسنل آن باید کار آزموده و کار بلد باشند٬ رفتار و برخورد آنها با مشتری بسیار اهمیت دارد. پرسنل داروخانه با سرعت عمل بالا و دقت در کار٬ مشتری‌های دایمی بیشتری را جذب می‌کنند.

  • عرضه محصولات با کیفیت و متنوع

یک داروخانه خوب٬ محصولات٬ داروها٬ مکمل‌ها و محصولات بهداشتی و آرایشی متنوع و با کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. همچنین اصالت و کیفیت آنها را نیز ضمانت می‌کند.

  • نزدیکی به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها

یکی از ویژگی‌هایی که یک داروخانه را از دیگر داروخانه‌های شبانه‌روزی متمایز می‌کند، نزدیکی این داروخانه به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی است. بیماران در زمان کم‌تری می‌توانند دارو یا محصولات بهداشتی را تهیه کنند.

 

داروخانه شبانه روزی یزد

معرفی 10 داروخانه شبانه روزی در یزد

در اینجا به شما 10 داروخانه برتر از لیست داروخانه های شبانه روزی یزد را معرفی می‌کنیم.

 

1. داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی

یکی از داروخانه های خوب از لیست داروخانه های شبانه روزی یزد٬ داروخانه دکتر رشیدی است. این داروخانه در سال 1380 در شهرستان هرات، توسط دکتر عبدالرضا رشیدی تاسیس شد. پس از 5 سال خدمت در این شهرستان، داروخانه دکتر رشیدی در سال 1385 در شاهدیه شهر یزد راه اندازی شد.

 

دکتر عبدالرضا رشیدی، فارغ التحصیل رشته داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران و از داروسازان فعال استان یزد و صاحب امتیاز و مسئول فنی داروخانه دکتر رشیدی شهرستان یزد است.

 

داروخانه دکتر رشیدی با بیش از 20 سال سابقه، با اعتباری که صاحب امتیاز آن به واسطه نحوه ارائه خدمات به مشتریانش کسب کرده، از نظر مراجعه کنندگان یکی از خوشنام ترین داروخانه های استان یزد به شمار می‌آید.

 

در داروخانه دکتر رشیدی انواع محصولات آرایشی و بهداشتی، مکمل‌های غذایی و ورزشی، داروهای گیاهی و محصولات متنوع دیگر در حوزه سلامت به مشتریان ارائه می‌شود.

 

این داروخانه با بیمه‌های تامین اجتماعی، بیمه سلامت، خدمات درمانی نیروهای مسلح، بیمه بانک‌های صادرات، سپه، ملی، تجارت، بیمه تکمیلی دی و بیمه سینا طرف قرارداد است. داروخانه دکتر رشیدی در سال 1399، موفق به راه اندازی داروخانه اینترنتی دارشید برای خدمات بیشتر به مشتریان شد.

 

آدرس داروخانه: یزد، شاهدیه، ابرندآباد، خیابان امام خمینی

تلفن تماس:  03535210077

 

2. داروخانه شبانه روزی سهروردی

 

داروخانه شبانه روزی یزد

 

داروخانه شبانه روزی دکتر سهروردی، با مدیریت دکتر سید مجتبی سهروردی ، در سال 1388 در شهر یزد تأسیس شد. از جمله فعالیت‌های مهم این داروخانه، می‌توان به عرضه داروهای متنوع و مورد نیاز مردم، فروش محصولات آرایشی و بهداشتی، داروهای گیاهی، مکمل های دارویی و همچنین مشاوره رایگان پوست و مو اشاره کرد.

 

داروخانه سهروردی با  بیمه‌هایی نظیر: تأمین اجتماعی، بانک صادرات، بانک سپه، بنیاد، خدمات درمانی، نیروهای مسلح و همچنین سازمان آب و برق طرف قرارداد می‌باشد.

 

آدرس داروخانه: یزد، صفائیه، بلوار کاشانی،خیابان ششم، خیابان ژاندارمری

تلفن تماس:  03538264100

 

3. داروخانه شبانه روزی شهید دکتر چمران

 

 

این داروخانه شبانه روزی، با مدیریت آقای دکتر نبی در مرکز شهر یزد فعالیت می‌کند. این داروخانه، زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی یزد می‌باشد و انواع داروها و محصولات آرایشی بهداشتی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

 

از جمله فعالیت‌های مهم داروخانه شبانه روزی شهید دکتر چمران، ارائه داروهای بیماری های خاص نظیر: سرطان، تالاسمی و پیوندی ها، در خدمت مراجعه کنندگان محترم است.

 

این داروخانه با سازمان‌های  تأمین اجتماعی، نیروی برق، نیروهای مسلح، سنگ آهن، صنایع، مس و بانک ها (بانک ملی، صادرات، تجارت و ملت) طرف قرارداد می‌باشد.

 

داروخانه شبانه روزی چمران یزد در نزدیکی هتل سنتی مظفر و هتل روشن قرار گرفته و به دلیل واقع شدن در خیابان فرخی ، به بیمارستان شهید رهنمون یزد ( بیمارستان فرخی ) نیز نزدیک است.

 

آدرس داروخانه: یزد، خیابان فرخی

تلفن تماس: 03536266900

4. داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی

 

داروخانه شبانه روزی یزد

 

داروخانه دکتر امامزاده یزدی، زیر نظر آقای دکتر امامزاده یزدی در بافت جدید شهر یزد واقع شده است. در این داروخانه، انواع داروهای درمانی و محصولات آرایشی و بهداشتی به مشتریان ارائه داده می‌شود.

 

این داروخانه شبانه روزی برای رفاه حال بیماران، با بیمه های تأمین اجتماعی، دانا، سلامت، نیروهای مسلح، دی، چادرملو، صدا و سیما و کلیه بانک ها طرف قرارداد می‌باشد. این داروخانه در مرکز شهر یزد قرار دارد و به بیمارستان مادر نزدیک می‌باشد.

 

آدرس داروخانه: یزد، میدان مهدیه

شماره تماس: 03536268854

 

5.داروخانه دکتر موسوی پور

 

 

این داروخانه شبانه روزی، با مدیریت آقای دکتر موسوی پور در بلوار 22 بهمن قرار دارد.  داروخانه شبانه روزی دکتر موسوی پور٬ علاوه بر داروهای مختلف، انواع محصولات آرایشی بهداشتی را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.
همچنین برای ارائه بهتر خدمات به مشتریان خود٬ با سازمان‌هایی مانند: بیمه ایران، نیروهای مسلح، تأمین اجتماعی، خدمات درمانی، فرهنگیان، بنیاد شهید و اکثریت بانک ها مانند ملی، تجارت، ملت، سپه و کشاورزی قرارداد دارد.
داروخانه شبانه روزی دکتر موسوی پور در نزدیکی مرکز درمانی فرهنگیان و بیمارستان سوانح سوختگی یزد واقع شده است.
آدرس داروخانه:  بلوار 22 بهمن، جنب فروشگاه چرخ گردون
تلفن تماس:  03537261662

 

6. داروخانه دکتر پور شفیعی

 

داروخانه شبانه روزی یزد

 

آقای دکتر پور شفیعی مدیریت این داروخانه شبانه روزی را برعهده دارد. داروخانه شبانه روزی پور شفیعی علاوه بر ارائه داروهای متداول و محصولات آرایشی بهداشتی، عرضه کننده داروی بیماری‌های خاص نظیر هموفیلی، تالاسمی، پیوندی و ام اس نیز می‌باشد.

 

داروخانه شبانه روزی پور شفیعی با سازمان هایی همانند: بیمه تأمین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، تمام بانک ها، سنگ آهن چادرملو، ذوب آهن، صدا و سیما، بیمه دی و دانا قرارداد دارد. این داروخانه شبانه روزی٬ به بیمارستان شهید صدوقی و بیمارستان شاه ولی یزد نزدیک می‌باشد.

 

آدرس داروخانه: : یزد، صفاییه، میدان اطلسی، بلوار دانشگاه

تلفن تماس: 03538240703

 

7. داروخانه دکتر لطفعلیانی

 

 

مدیریت داروخانه شبانه روزی دکتر لطفعلیانی یزد بر عهده خانم دکتر لطفعلیانی می‌باشد. این داروخانه شبانه روزی در نزدیکی میدان همافر قرار گرفته است. در این داروخانه٬ داروهای متنوع، محصولات آرایشی و بهداشتی با انواع برندهای مختلف و همچنین ارائه خدمات شبانه روزی، موجب جلب رضایت مشتریان خود شده است.

 

در داروخانه لطفعلیانی یزد٬ داروهای ناباروری و بیماری‌های خاص نظیر ام اس تهیه و عرضه می‌شود. این داروخانه با بیمه های تأمین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، کمیته امداد، جانبازی، سازمان آب، سازمان برق و تمامی بانک ها طرف قرارداد است.

 

درمانگاه شبانه روزی ولیعصر در نزدیکی این داروخانه است.

 

آدرس داروخانه:  یزد، میدان همافر

تلفن تماس: 03537256960

 

8. داروخانه دکتر اسلامی

 

 

آقای دکتر اسلامی٬ این داروخانه شبانه روزی را در سال ۱۳۷۸ افتتاح کرده است. در این داروخانه شبانه روزی ٬ داروهای مختلف و محصولات آرایشی و بهداشتی متنوعی عرضه می‌شود. در نتیجه این داروخانه را به یکی از معروف‌ترین داروخانه های یزد تبدیل کرده است.

 

داروخانه شبانه روزی اسلامی٬ با بیمه های تأمین اجتماعی و بیمه خدمات درمانی طرف قرارداد است. همچنین در این داروخانه داروهای بیماری‌های خاص نیز عرضه می‌شود.

 

آدرس داروخانه: یزد، بلوار دهه فجر، نرسیده به زیر گذر میدان خاتمی، نبش کوچه مطهری

تلفن تماس: 09131579426

 

9. داروخانه دکتر کفیری

 

 

داروخانه دکتر کفیری٬ یکی دیگر از داروخانه های شبانه روزی از لیست داروخانه های شبانه روزی یزد می‌باشد. در این داروخانه علاوه بر داروهای رایج داروخانه ها، داروهای بیماری‌های خاص نظیر سرطان، ام اس، ناباروری و… نیز به بیماران عرض می‌شود.

 

در این داروخانه شبانه روزی٬ محصولات آرایشی و بهداشتی از برندهای معتبر و استاندارد به مشتریان عرضه می‌‌شود. این داروخانه طرف قرارداد با بیمه‌های تامین اجتماعی٬ کلیه بانک‌ها٬ نیروهای مسلح٬ شرکت نفت٬ آب و فاضلاب٬ خدمات درمانی روستایی و سنگ آهن است.

 

آدرس داروخانه: یزد، بلوار دشتی، بعد از چهارراه امیرالمؤمنین(ع)، نبش کوچه ۶۵

تلفن تماس: 03538235529

10. داروخانه فاطمه الزهرا یزد

 

داروخانه شبانه روزی یزد

 

این داروخانه شبانه روزی با مدیریت آقای شریفی٬ در بافت جدید شهر یزد قرار دارد. در داروخانه شبانه روزی فاطمه الزهرا یزد، علاوه بر ارائه دارو، محصولات آرایشی بهداشتی نیز به فروش می‌رسد.

 

این داروخانه برای خدمت رسانی بهتر، با سازمان‌های تأمین اجتماعی، نیروهای مسلح، خدمات درمانی، اغلب بانک‌ها، سنگ آهن، آب و فاضلاب، برق منطقه‌ای، بیمه ایران، سنگ آهن چادرملو و آب منطقه‌ای طرف قرارداد است.

 

داروخانه فاطمه الزهرا ، در درمانگاه فاطمه الزهرا قرار گرفته است. همچنین به هتل های پارسیان آزادی و هتل کاروان یزد نزدیک می‌باشد.

آدرس داروخانه:  یزد، میدان معلم، بلوار ۱۷ شهریور، بلوار ۵۲ متری امامشهر (بلوار ولیعصر)
تلفن تماس: 03535250600

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین داروخانه شبانه روزی  از لیست داروخانه های شبانه روزی یزد برای شما معرفی شد. برای دریافت خدمات ۲۴ ساعته می‌توانید به این داروخانه ها مراجعه کنید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *