لیست ۹ تا از {بهترین مولتی ویتامین آمریکایی}! + روش خرید

اگر مایلید با بهترین مولتی ویتامین آمریکایی آشنا شوید این مقاله از سایت دارشید را تا انتها مطالعه نمایید!

 

لیست ۹ تا از {بهترین مولتی ویتامین آمریکایی}! + روش خرید

امروزه کمبود ویتامین و مواد معدنی در میان مردم جهان شایع شده است. مواد غذایی منبع اصلی تامین ویتامین و مواد معدنی برای بدن است. تحقیقات نشان می­‌دهد که عامل اصلی کمبود این مواد حیاتی تغییر  سبک زندگی می­‌باشد. زیرا امروزه مردم به خوردن غذای فست فودی عادت کرده‌­اند و روز به روز بدنشان با خطر کمبود ویتامین روبرو است. اما با مصرف مکمل­‌های حاوی مولتی ویتامین در کنار وعده‌های غذایی می­‌توان تاحدی این کمبود را رفع کرد.

 

شرکت‌های زیادی دست به تولید مکمل­‌های حاوی مولتی ویتامین زده‌اند. افراد می‌توانند با مطالعه مزیت مکمل­‌ها و مشورت با پزشک، مکمل مورد نظر خود را خریداری کنند. اکنون برای آشنایی شما قصد داریم تا مولتی ویتامین­‌های خارجی به ویژه بهترین مولتی ویتامین آمریکایی را معرفی کنیم. اما قبل از آن به توضیح عناوین مقاله می ­پردازیم:

 

بهترین مولتی ویتامین آمریکایی

مواد غذایی تامین کننده ویتامین و مواد معدنی

 

عناوین مقاله

لیست ۹ تا از {بهترین مولتی ویتامین آمریکایی}! + روش خرید

 

ویتامین چیست؟

 

مولتی ویتامین چیست؟

 • فواید مولتی ویتامین
 • عوارض مولتی ویتامین

 

ترکیبات بهترین مولتی ویتامین‌ها

بهترین زمان مصرف مولتی ویتامین

 انتخاب بهترین مولتی ویتامین

 تفاوت مولتی ویتامین ایرانی با خارجی

 • ترکیبات
 • طعم
 • تغییر رنگ در دندان

 

برندهای بهترین مولتی ویتامین خارجی و ایرانی

معرفی بهترین مولتی ویتامین‌ خارجی

قیمت و روش خرید مولتی ویتامین خارجی

کلام آخر

 

ویتامین چیست؟

ویتامین­‌ها مواد مغذی حیاتی و مورد نیاز بدن هستند که از ترکیبات آلی ساخته شده‌اند. آنها از طریق مواد غذایی وارد بدن شده موجب سوخت و ساز و انرژی، رشد و تندرستی می‌­شوند. بدن با کمبود این مواد حیاتی دچار بیماری­‌های مختلفی خواهد شد.

 

ویتامین‌­ها محلول در آب و محلول در چربی هستند. محلول در آب مانند ویتامین‌های گروه B، C در بدن ذخیره نشده و از طریق ادرار دفع خواهند شد. ویتامین‌­های محلول در چربی نظیر ویتامین­‌های A، D، E و K در حد متوسط در بدن ذخیره می‌شوند که در بخش زیرین به بیان آنها می‌­پردازیم.

 

ویتامین A

ویتامین  A یک ویتامین محلول در چربی است و خاصیت آنتی‌­اکسیدانی دارد. این ویتامین در حفظ سلامت پوست، مو و بینایی نقش اساسی ایفا می­‌کند. همچنین این ماده حیاتی به کاهش التهاب از طریق مبارزه با رادیکال­‌های آزاد و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک بسزایی خواهد کرد.

 

تحقیقات نشان می­‌دهد که وجود کافی این ویتامین در بدن در حفظ دستگاه تولید مثل بانوان موثر می­‌باشد. کمبود این ویتامین در بدن سبب شب کوری، خشکی چشم، پوست و مو نیز می‌­شود.

 

ویتامین B

این ویتامین محلول در آب شامل ویتامین‌­های  B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12هستند. این ویتامین­‌های گروه B هر کدام به طور جداگانه وظایفی در بدن دارند که به اختصار به توضیح آنها می‌­پردازیم.

 

ویتامین B1: این ویتامین معروف به تیامین در سوخت ­و ­ساز و کارکرد بهینه دستگاه عصبی و عضلات قلبی موثر عمل می‌کند.

 

ویتامینB2 : ریبوفلاوین به افزایش سیستم بینایی، تقویت دید چشم، حفظ سلامت پوست­ کمک شایانی می‌­کند.

 

ویتامین :B3  نیاسین یا ویتامین  B3در هضم غذا، تبدیل غذا به انرژی و تقویت دستگاه عصبی هر فرد نقش اساسی دارد. همچنین در حفظ سلامت پوست و مو و افزایش سطح کلسترول دخیل است.

 

ویتامین B5 : اگر این ویتامین با نام پانتوتنیک اسید در بدن با کمبود روبرو شود، عملکرد هورمون­‌ها دچار اختلال شده و پروتئین و چربی جذب نمی­‌شوند. همچنین ویتامین B5 به داشتن پوست، مو، چشم و کبدی سالم کمک اساسی خواهد کرد.

 

ویتامین B6 : این ویتامین که به پیریدوکسین مشهور است به ساخت گلبول­‌های قرمز و جذب بهتر پروتئین‌­ها کمک چشمگیری می‌­کند. همچنین از نارسائی­‌های دستگاه عصبی پیشگیری خواهد کرد. این نوع ویتامین بیشتر در غلات و حبوبات یافت می‌شود.

 

ویتامین B7 : بیوتین یا ویتامین B7 کربوهیدرات­‌ها و گلوکز را به انرژی تبدیل می­‌کند. تبدیل و سوخت و ساز چربی­‌ها و اسیدهای آمینه از دیگر وظایف این ویتامین است.

 

ویتامین B12: خشکی، ترک پوست دور دهان و اطراف بینی به دلیل کمبود کوبالامین یا این ویتامین در بدن ایجاد می­‌شوند. همچنین به کارکرد درست و سلامت بافت های عصبی، عملکرد مغز و گلبول های قرمز خون کمک می­‌کند. این ویتامین در گوشت، تخم مرغ وجود دارد که افراد باید آنرا در برنامه غذایی خود بگنجانند.

 

ویتامین C

ویتامین C یا اسید اسکوربیک یک ماده محلول در آب بوده که در منابع غذایی و مکمل­‌ها  موجود هستند. این ویتامین موظف به جذب آهن و اسیدفولیک و افزایش مقاومت بدن در مقابل عفونت است. همچنین به دلیل خاصیت آنتی­‌اکسیدانی ایمنی بدن افزایش یافته و از ورود بیماری­‌های مختلف جلوگیری می‌­کند. از مزایای دیگر این ویتامین درمان کم خونی­‌های شایع در بانوان است.

 

اسید اسکوربیک از طریق کلاژن­‌سازی به حفظ انعطاف پوست، ساخت جداره رگ‌های انتقال خون و سوخت و ساز بدن کمک می­‌کند. تحقیقات علمی نشان می‌­دهد که کمبود این ویتامین سبب تضعیف سیستم ایمنی بدن و خونریزی لثه می‌شود. پرتقال، توت فرنگی و آناناس منبع اصلی ویتامین C هستند. اگر قادر به خوردن آنها نیستید می­‌توانید برای تامین این ویتامین بهترین مولتی ویتامین آمریکایی را مصرف کنید.

 

ویتامین D

ویتامین D یک ویتامین محلول در چربی می­‌باشد که در بدن موظف به حفاظت از استخوان‌ها، قلب و مغز است. اکثر افراد می­‌دانند که این ویتامین از طریق نور آفتاب فراهم می­‌گردد .هنگامی که پوست در مقابل نور آفتاب قرار می‌گیرد، ویتامین D توسط سلول‌ها تولید می‌­شوند.

 

اگر بدن با کمبود این ویتامین روبرو شود، اختلال در سیستم ایمنی ایجاد می‌­شود. بدنبال آن دردهایی در ناحیه کمر،پا و لگن و پوکی و شکنندگی استخوان­‌ها و دندان‌­ها رخ می‌­دهد. گرفتگی عضلات هم دلیل کمبود ویتامین D است که در تمام تحقیقات علمی ثابت شده است.

 

بهترین مولتی ویتامین آمریکایی

نور خورشید منبع اصلی ویتامین D

 

ویتامین E

ویتامین E  یک ویتامین محلول در چربی است که نقش یک آنتی‌کسیدان را بازی می کند. این ویتامین از آسیب رادیکال‌های آزاد جلوگیری کرده موجب کند شدن پیری پوست زنان و مردان می­‌گردد. متخصصان بیان می­‌کنند که کمبود این ویتامین باعث کاهش مقاومت سلول­‌ها، ضعف عضلانی و کاهش وضوح دید می‌­شود. همچنین درکیفیت و تعداد اسپرم مردان تاثیر بسزایی دارد.

 

ویتامین K

ویتامین K یک ویتامین حیاتی است که به لخته شدن خون و جلوگیری از خونریزی بیش از حد کمک بسزایی می‌­کند. همچنین خطر سکته­‌های گوناگون را کاهش می­‌دهد.

 

مولتی ویتامین چیست؟

مولتی ویتامین مکمل­‌های حاوی تمام ویتامین‌­های مذکور هستند که در تمام داروخانه و فروشگا­ه­‌های معتبر به فروش می‌رسند. این مکمل­‌ها سبب سلامتی، تقویت عمومی بدن و جبران کمبود ویتامین­‌ها می­‌شوند. اگر این مولتی ویتامین‌­ها تولید نمی­‌شدند، بدن با کمبود مولتی ویتامین روبرو می‌­گشت. در نتیجه در اعمال حیاتی اختلالاتی ایجاد می‌­شد و عوارضی جبران­‌ناپذیر اتفاق می­‌افتاد.

 

مولتی ویتامین­‌ها دارای مزیت و عوارض‌­هایی هستند که در بخش زیر به برخی از فواید آنها اشاره می­‌کنیم.

 

فواید مولتی ویتامین

 • تقویت عمومی بدن: بدن زنان و مردان با افزایش سن قادر به دریافت مواد مغذی و ویتامین‌ها به میزان کافی نیستند. بنابراین سلامت انسان با خطرهای جدی روبرو می‌شود. مصرف مولتی ویتامین‌­ها سبب می­‌شود تا کمبود درمان شود و تقویت سیستم عمومی بدن افزایش یابد.

 

کمک به تقویت سیستم عمومی بدن

 

 • تقویت سیستم ایمنی: مصرف مولتی ویتامین‌­ها تاثیر مثبتی در تقویت سیستم ایمنی و دفاعی بدن دارند. همچنین از بروز بسیاری از بیماری‌­ها جلوگیری کرده موجب افزایش انرژی و توان جسمی می­‌شوند.

 

 • بهبود سلامت پوست و مو: مولتی ویتامین‌­ها در سلامت پوست و افزایش رشد موها موثر هستند. بنابراین پزشکان افراد را به مصرف بهترین مولتی ویتامین آمریکایی توصیه می­‌کنند.

 

 • بهبود عملکرد سیستم قلبی و عروقی: تحقیقات نشان می‌­دهد که بیماری­‌های قلبی باعث مرگ افراد می‌­شود که با مصرف مولتی ویتامین‌ها بیماری‌های قلبی و عروقی کاهش می­‌یابد.

 

 • تقویت حافظه و افزایش تمرکز: افراد به ویژه در دوران کودکی با مصرف ویتامین‌ها می‌­توانند به یادگیری بیشتر کمک کنند.

 

 • بهبود خلق و خو: خلق و خوی افراد با مصرف ویتامین بهتر شده و استرس و خستگی کاهش می‌­یابد.

 

 • کاهش ابتلا به سرطان: بعضی سرطان‌ها با مصرف ویتامین کاهش یافته و فرد مبتلا به آن نمی­‌شود.

 

عوارض مولتی ویتامین

عوارض جانبی مولتی ویتامین­‌ها در هر فردی متفاوت دیده می‌­شود که به مرور زمان رفع می‌­شوند. اگر عوارض در فرد ادامه داشت، می­‌بایست به پزشک مراجعه کرد.

 

عوارض جانبی عبارتند از:
 • شربت و قطره مولتی ویتامین­ سبب تغیر رنگ دندان‌­ها در کودکان شده و آنها را سیاه می­‌کند. این تغیر رنگ در بهترین مولتی ویتامین آمریکایی کمتر دیده می­‌شود.

 

 • به طور عمده مولتی ویتامین­‌ها مشکلات گوارشی در فرد ایجاد می‌­کنند. این مشکلات شامل یبوست، اسهال، تهوع و دل درد است.

 

 • مصرف همزمان املاحی مانند روی و آهن با سبوس اختلال در جذب مولتی ویتامین ایجاد می­‌کند. در نتیجه این غذاها باید دو ساعت بعد از مولتی ویتامین مصرف شود.

 

 • احتمال واکنش­‌های آلرژیک شدید از جمله خارش و التهاب وجود دارد.

 

 • مصرف بیش از اندازه ویتامین­‌هایA ، D ، E و K به دلیل ذخیره شدن آن در بدن موجب مسمومیت می­‌شود.

 

 • افراد باید در نظر داشته باشند که برخی از مولتی‌­ویتامین‌­ها بدلیل وجود ریبوفلاوین ( ویتامین (B12  احتمال تغییر در رنگ ادرار وجود دارد.

 

ترکیبات بهترین مولتی ویتامین‌ها

مطالعات علمی نشان می­‌دهد که بدن به ۱۳ ویتامین و بیش از ۲۰ ماده معدنی نیاز دارد. از همین رو شرکت­‌های داروساز این عناصر را در ترکیب مولتی ویتامین‌ها خود مورد استفاده قرار می­‌دهند. ۱۳ ویتامین ضروری مورد نیاز بدن شامل ویتامین‌های A،  B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12،C،D،E و K می‌­باشد. توضیحات مربوط به این ویتامین­‌ها در قسمت قبلی همین مقاله آمده است.

 

همچنین مهمترین املاح معدنی شامل کلسیم، آهن، منیزیم و روی یا زینک هستند که کمبود هر یک از آنها موجب بیماری می‌­شود. کمبود کلسیم در بدن سبب گرفتگی عضلات می‌­شود. پایین بودن منیزیم گرفتگی عضلانی، خستگی و ضعف را بدنبال دارد. نبود آهن کافی موجب کم خونی در فرد شده و اکثر اوقات احساس ضعف و خستگی دارد. همچنین نداشتن زینک به میزان کافی سبب کند شدن روند بهبود زخم و ریزش مو می­‌شود.

 

بهترین زمان مصرف مولتی ویتامین

بهترین زمان مصرف مکمل‌های مولتی ویتامین با معده پر است. زیرا ویتامین‌های محلول در چربی راحتر جذب می­‌شوند و مشکلات گوارشی کاهش پیدا می‌­کند.

 

گزارشات حاکی از این است که زنان و مردان قادر به انتخاب مولتی ویتامین مناسب نیستند و نمی‌­دانند که چگونه باید بهترین مولتی ویتامین را خریداری کنند. مجله دارشید در انتخاب بهترین به شما کمک می­‌کند. پس با ما تا انتها همرا باشید.‌

 

انتخاب بهترین مولتی ویتامین

در ابتدا باید یک آزمایش کلی (چکاپ) از بدن خود بدهید تا مشخص شود که بدن شما دچار کمبود کدام ویتامین است. سپس با مراجعه به پزشک مولتی ویتامین مورد نظر خود را انتخاب نمایید. یا اینکه طبق آزمایش می­‌توانید تشخیص دهید که بدن شما به کدام ویتامین نیاز بیشتری دارد و مکملی را انتخاب کنید که بدن شما بیشتر به آن نیاز دارد.

 

امروزه شرکت‌های داروسازی ایرانی و خارجی زیادی در بازار در حال رقابت هستند. اکثر این شرکت‌ها مکمل­‌های حاوی مولتی ویتامین­ و املاح معدنی برای رفع نیاز بیماران تولید می‌کنند. حال برای خریداری باید دانست تفاوت مولتی ویتامین ایرانی با خارجی در چیست یا کدام یک بهتر هستند.

 

تفاوت مولتی ویتامین ایرانی با خارجی

ترکیبات:

 • مولتی ویتامین‌­های ایرانی نسبت به خارجی دارای آهن زیادی هستند. پس اگر دچار فقر یا کمبود آهن هستید بهتر است از مکمل‌­های ایرانی استفاده نمایید. شربت مولتی ویتامین و زینک سندروس یکی از مولتی ویتامین­‌های ایرانی است که می­‌توانید خریداری کنید.
 • مولتی ویتامین­‌های خارجی نسبت به مولتی ویتامین‌­های ایرانی دارای املاح معدنی و ویتامین‌های بیشتری هستند. مولتی ویتامین بانوان جی وی آی بهترین مولتی ویتامین است که ما به شما پیشنهاد می‌دهیم.

 

طعم : مولتی ویتامین‌های خارجی نسبت به ایرانی دارای طعم دلپذیری هستند. این طعم خوشایند و دلپذیر هر فردی را تشویق به خوردن آن می‌­کند.

 

تغییر رنگ دندان:  مولتی ویتامین­‌های ایرانی مخصوص کودکان نسبت به خارجی باعث سیاهی دندان بیشتری می‌­شوند.

 

ما در این مقاله قصد داریم تا بهترین برند مولتی ویتامین را برای شما معرفی کنیم.

 

برندهای بهترین مولتی ویتامین خارجی و ایرانی

اخیرا انتخاب یک برند با پیشرفت تکنولوژی و رقابت شرکت‌های داروسازی در تولید محصولات مولتی ویتامین باکیفیت کار دشواری است. بنابراین داروخانه اینترنتی دارشید (دارای تاییدیه از سازمان غذا و دارو) تمامی محصولات مولتی ویتامین با برندهای مختلف را برای راحتی مشتریان در سایت خود عرضه کرده است.

 

نام این برندها دانا، نوتراکس، سندروس، ویوا تیون، نیچرز انلی، آلفا ویتامینز، یوروویتال، ویتابیوتیکس، گلدن لایف، ویتالی تون و ابیان دارو  هستند. برخی از این برندها ایرانی و برخی دیگر خارجی می­‌باشند که اقدام به تولید مولتی‌­ویتامین باکیفیت کرده‌­اند.

 

پس با دانستن این موارد و مطالعه معرفی مکمل­‌های خارجی در بخش زیرین قادر هستید تا محصول ایده‌­آل خود را انتخاب کنید.

 

معرفی بهترین مولتی ویتامین آمریکایی

مکمل­‌ها به شکل قرص یا شربت تولید می‌­شوند که لیست بهترین مولتی ویتامین های‌ خارجی قرار زیر است:

 

این مکمل ساخت کشور آلمان بوده مناسب مصرف کودکان و بزرگسالان است. این شربت ویتامین­‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تامین می­‌کند. ویتاگلوبین ویتان در درمان کم خونی، ضعف و کمبود انرژی نقش اساسی دارد. طعم بی‌نظیر پرتقالی آن باعث جذب کودک و بزرگ به خود شده است.

 

ویژگی­ های مثبت شربت ویتاگلوبین ویتان
 • تاثیر مثبت در تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن
 • کمک به جذب آهن و درمان کم خونی
 • کمک به رفع ضعف و افزایش انرژی
 • مکمل مناسب برای بهبود رشد ذهنی و جسمی
 • کمک به تقویت و سلامت سیستم ایمنی بدن
 • موثر در افزایش اشتها و سوخت و ساز بدن
 • دارای طعم مطلوب پرتقالی
 • قابل استفاده برای کودکان و بزرگسالان

 

ترکیبات شفابخش شربت ویتاگلوبین:

ویتامین A، ویتامین D3، ویتامین E، ویتامین B1، ویتامین B2، ویتامین B6، ویتامین B12، ویتامین  C، فروس گلوکانات، منیزیم روی ، اسانس پرتقال و آب خالص

 

بهترین مولتی ویتامین آمریکایی

خرید با قیمت مناسب از داروخانه اینترنتی دارشید

 

کپسول مولتی ویتامین مینرال بانوان با روغن گل مغربی ویتالی تون

مکملی مناسب جهت تامین ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن بانوان تولید شده است. این کپسول منحصر به فرد در تامین انرژی و تقویت سیستم ایمنی و عمومی بدن موثر عمل می‌کند. مولتی ویتامین مینرال بانوان، سندرم پیش از قاعدگی را تسکین می‌‌بخشد.

 

ویژگی ­های مثبت دیگر مولتی ویتامین مینرال بانوان ویتالی تون
 • موثر در افزایش سیستم عمومی و ایمنی بدن
 • کمک به رفع ضعف و خستگی
 • تامین انرژی
 • کاهش دردهای سندرم پیش از قاعدگی

 

ترکیبات شفابخش و موثر ویتالی تون:

روغن گل مغربی و کو آنزیم Q10

 

مولتی ویتامین مینرال بانوان ویتالی تون؛بهترین مولتی ویتامین آمریکایی
مولتی ویتامین مینرال بانوان ویتالی تون

 

یک مکمل تغذیه‌ای منحصر به فرد مناسب مصرف نوجوانان و کودکان است. این شربت حاوی انواع ویتامین به همراه روی می‌باشد که نیاز روزانه بدن کودکان را تامین می‌­کند. همچنین شربت کیندر یوروویتال در رشد جسمی و ذهنی موثر عمل خواهد کرد.

 

ویژگی­ های مثبت شربت کیندر مولتی ویتامین یوروویتال
 • مکملی مناسب برای تامین ویتامین­‌ها و روی مورد نیاز بدن کودکان
 • ارتقای سیستم ایمنی، عمومی و عصبی
 • پیشگیری از بیماری ­متعدد
 • موثر در بهبود تمرکز، حافظه و تعادل
 • کاهش استرس­‌های وارده به بدن
 • مناسب برای تسریع در بهبودی زخم­‌ها
 • رشد و نمو جسمی و ذهنی
 • شکل‌­گیری استخوان‌­ها
 • سلامت پوست، مو، ناخن،لب‌­ها و زبان
 • قابل مصرف برای کودکان و نوجوانان

 

ترکیبات شفابخش شربت کیندر مولتی ویتامین
 • ویتامین C، روغن پرتقال، سولفات روی، عوامل نگهدارنده بنزوات سدیم، نیکوتین آمید اسید، ویتامین E، امولسی‌فایر پلی سوربات، ویتامین B۲، ویتامین B۱، ویتامین B۶، ویتامین A، ویتامین D۳، ویتامین B۱۲، بیوتین۷، ویتامین K

 

شربت کیندر مولتی ویتامین یوروویتال؛بهترین مولتی ویتامین آمریکایی
شربت کیندر مولتی ویتامین یوروویتال خرید در دارشید

 

تامین ویتامین‌­ها و روی مورد نیاز بدن کودکان در داروخانه اینترنتی دارشید

 

این مکمل خارجی بعدی حاوی آهن و ویتامین‌های ضروری  B1, B2, B6 و B12  برای سلامت بدن است. کپسول ویتان محصولی است که به پیشگیری و درمان کم خونی کمک چشمگیری می‌­کند. ویتاگلوبین ویتان در تشکیل سلول‌های قرمز خون و اکسیژن رسانی موثر عمل خواهد کرد. همچنین خستگی را کاهش می‌‌دهد.

 

ویژگی ­های مثبت کپسول ویتاگلوبین ویتان
 • تأمین ویتامین‌ها، مینرال‌­ها و اسید آمینه‌های مورد نیاز بدن
 • اکسیژن رسانی به مغز، قلب، ماهیچه‌ها و بافت‌ها
 • آزاد سازی انرژی لازم
 • بهبود عملکرد فکری و ذهنی
 • جلوگیری از عفونت
 • کمک به‌ تقویت سیستم ایمنی و عصبی
 • پیشگیری از کم خونی
 • بهبود روند تغذیه
 • کاهش خستگی
 • افزایش سوخت و ساز بدن

 

ترکیبات شفابخش و موثر ویتاگلوبین ویتان

۴۰۰ میکروگرم فولیک اسید، آهن ۱۸ میلی‌گرم، زینک ۱۵ میلی‌گرم و مس

 

کپسول ویتاگلوبین ویتان دوست بدن

  

این مولتی ویتامین خارجی یکی از بهترین مکمل‌­ها برای تامین مواد معدنی بدن است. یوروویتال حاوی ۲۸ ویتامین و ماده معدنی بوده موجب تقویت سیستم ایمنی می‌­شود. همچنین در رشد و سلامت پوست و مو موثر است.

 

ویژگی ­های مثبت قرص مولتی ویتامین یوروویتال
 • مکملی مناسب برای تامین ویتامین‌­ها و روی مورد نیاز بدن
 • ارتقای سیستم ایمنی و عصبی
 • سلامت پوست، مو و ناخن
 • قابل مصرف برای بزرگسالان

 

ترکیبات شفابخش مولتی ویتامین یوروویتال

ویتامین C، ویتامین E، ویتامین B۲، ویتامین B۱، ویتامین B۶، ویتامین A، ویتامین D۳، ویتامین B۱۲، بیوتین۷، ویتامین K

 

قرص مولتی ویتامین کامپلیت یوروویتال 60 عددی؛بهترین مولتی ویتامین آمریکایی

قرص مولتی ویتامین یوروویتال

 

این مکمل در حجم ۲۰۰ میلی‌لیتر مناسب مصرف کودکان و بزرگسالان است. سانستول به واسطه دارا بودن ویتامین­‌ها و املاح معدنی در تامین ویتامین­‌های ضروری بدن و بهبود سلامت موثر می­‌باشد. مصرف شربت مولتی ویتامین سانستول در کنار منابع غذایی مناسب موجب رشد مطلوب در کودکان و نوجوانان می‌شود. این فراورده از طعم خوشایند پرتقالی و گریپ فروت برخوردار است.

 

ویژگی ­های مثبت شربت مولتی ویتامین سانستول 
 • کمک به رفع کمبود ویتامین و کلسیم در بدن افراد
 • تقویت در شکل‌گیری و استحکام استخوان­‌ها
 • کمک به رشد جسمانی و ذهنی کودکان در حال رشد
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • موثر در حفظ سلامت عمومی بدن
 • تقویت و افزایش قدرت عضلانی
 • جلوگیری از کم خونی

 

ترکیبات شفابخش مولتی ویتامین سانستول

ویتامین A ، ویتامینC ، ویتامین  E ، ویتامینD3 ، ویتامینB1 ، ویتامینB2 ، ویتامینB5 ، ویتامینB6 ، نیاسین ، کلسیم(کلسیم گلوکانات)، کلسیم(کلسیم فسفولاکتات)

 

بهترین مولتی ویتامین آمریکایی

مولتی ویتامین سانستول ضامن سلامتی

 

آخرین مولتی ویتامین خارجی که معرفی می­‌کنیم کپسول مولتی ویتالی تون مخصوص بانوان است. این مکمل حاوی روغن گل مغربی و کو آنزیم کیوتن برای حفظ سلامت زنان مفید می‌­باشد. مصرف روزانه دو عدد سافت ژل فور هر انرژی و شادابی برای بدن زنان به ارمغان می‌­آورد.

 

ویژگی ­های مثبت کپسول مولتی فور هر مخصوص بانوان ویتالی تون
 • تنظیم هورمون‌های بدن
 • پیشگیری از کم‌ خونی
 • کاهش علائم قبل از عادت ماهیانه
 • تقویت هورمون‌های بدن
 • پیشگیری از مشکلات دوران قاعدگی
 • سلامت عمومی بدن
 • کاهش وزن
 • رفع گر گرفتگی و مشکلات خواب
 • کاهش عرق و درد سینه در دوران یائسگی
 • درمان جوش‌های هورمونی
 • درمان عارضه‌های پوستی
 • پیشگیری از پوکی استخوان

 

ترکیبات شفابخش و موثر کپسول مولتی فور

کو آنزیم کیوتن ،روغن گل مغربی ، ویتامین B6 ،آهن و فولیک اسید

 

مکملی مناسب برای تامین انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی؛بهترین مولتی ویتامین آمریکایی

ویتالی تون مساویست با انرژی و شادی

 

پزشکان و متخصصان با توجه به جدیدترین منابع علمی بهترین مولتی ویتامین آمریکایی را به شما پیشنهاد می‌کنند. این مکمل­:

 

معرفی بهترین مولتی ویتامین آمریکایی

مولتی ویتامین بانوان جی وی آی

یک مکمل مناسب حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی است. این قرص در تقویت سیستم ایمنی و عمومی بدن تاثیر بسزایی دارد. مولتی gvi ضعف، بی‌حالی و خستگی را رفع و شادابی و نشاط را به ارمغان می‌آورد. این مکمل بواسطه خاصیت آنتی اکسیدانی از تخریب سلولی در برابر رادیکال‌های آزاد جلوگیری می­‌کند.  همچنین از بروز بیماری‌های قلبی، آلزایمر و سرطان پیشگیری به عمل می‌­آورد.

 

ویژگی­ های مثبت دیگر مولتی ویتامین بانوان جی وی آی:
 • کمک به سلامت مو، استخوان، پوست و ناخن
 • تقویت قوای جنسی در بانوان
 • موثر در رفع احساس خستگی و بی­‌حوصلگی

 

ترکیبات شفابخش و موثر جی وی آی 

ویتامین A،ویتامین D2، ویتامین E، ویتامین B، ویتامین  K1، فولیک اسید،روی،مس و کلسیم

 

مولتی ویتامین بانوان جی وی آی بهترین مولتی ویتامین آمریکایی

 

قرص مولتی دیلی نیچرمید

این مکمل حاوی ۱۴ نوع ویتامین و املاح معدنی است که برای حفظ سلامتی بدن کودکان و بزرگسالان ضروری می­‌باشد. قرص نیچر دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بوده از آسیب‌های رادیکال‌های آزاد به بدن پیشگیری می‌نماید.

 

همچنین وجود ویتامین E باعث پیشگیری از وقوع سکته‌های قلبی و افزایش سیستم ایمنی بدن و بهبود سرماخوردگی خواهد شد. شما می‌توانید با مصرف روزانه به حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها و بهبودی زخم‌ها کمک کنید.

 

ویژگی­ های مثبت قرص مولتی دیلی نیچرمید
 • تامین۱۴ نوع ویتامین و املاح معدنی
 • موثر در افزایش سیستم ایمنی بدن
 • کمک به رفع ضعف و خستگی
 • موثر در بهبود سرماخوردگی
 • حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها
 • پیشگیری از آسیب‌های رادیکال‌های آزاد به بدن
 • کاهش وقوع سکته‌های قلبی

 

ترکیبات شفابخش و موثر دیلی نیچرمید:

ویتامین­‌های A،  B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12،C،D،E و K

 

بهترین مولتی ویتامین آمریکایی

افزایش سیستم ایمنی بدن

 

قیمت و روش خرید مولتی ویتامین خارجی

عزیزانی که مولتی ویتامین خود را انتخاب کرده‌­اند می­‌توانند قیمت آنها را در وب‌سایت دارشید مشاهده کنند. دارشید زیر نظر دکتر عبدالرضا رشیدی داروساز متخصص مدیریت می‌­شود. همچنین شما گرامیان با عضویت در این وب­سایت می­‌توانید از تخفیفات شگفت­‌انگیز و قیمت جدید محصولات با خبر شوید.

 

همچنین برای خرید انواع مولتی ویتامین کافیست به وب سایت مراجعه کنید. سپس کلیک کرده و بعد از چند روز پشت در تحویل بگیرید. یا با مراجعه به داروخانه شبانه‌­روزی دکتر رشیدی می‌­توانید حضوری محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

 

کلام آخر

امروزه زنان و مردان زیادی  برای رفع خستگی و بی­‌حالی خود بدنبال مصرف مولتی ویتامین‌ها می‌­روند. مولتی ویتامین‌هایی که در کاهش و درمان  بسیاری از بیماری‌ها تاثیرات مثبتی داشته باشند. حال اگر تجربه استفاده از هر یک از مکمل‌های غذایی موجود در دارشید را دارید، می­‌توانید نظرات خود را برای ارائه مطالب بهتر در اختیار ما بگذارید. از این که صبورانه این مقاله را تا انتها مطالعه نموده‌اید، تشکر می­‌کنیم.                                                                                                    

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *