بزرگترین داروخانه های مجازی ایران + معرفی و خدمات آن

در دنیای کنونی که هر روز با فناوری‌های نوینی رو به رو هستیم، با ایجاد داروخانه های مجازی، تغییراتی زیادی در زمینه سلامت و ارائه خدمات بیشتر به بیماران  فراهم شده است؛در این مقاله می‌خواهیم شما را با داروخانه های اینترنتی آشنا کرده و تعدادی از بزرگترین داروخانه های مجازی ایران را به شما معرفی کنیم.

 

بزرگترین داروخانه های مجازی ایران

 

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

  1.  داروخانه های مجازی
  2. داروخانه اینترنتی چیست؟
  3. اطمینان بیشتر در خرید از داروخانه های اینترنتی
  4. بزرگترین داروخانه های مجازی ایران

 

داروخانه های مجازی

با ورود اینترنت و گسترش فضای مجازی در حوزه سلامت، روز به روز بر تعداد داروخانه‌های اینترنتی در همه جای دنیا افزوده می‌شود. با رشد و توسعه این نوع داروخانه‌ها، امکان دستیابی بیماران به خدمات درمانی، بهداشتی و مراقبتی نیز بیشتر می‌شود.

 

فضای رقابتی جدیدی نیز برای فروش محصولات داروخانه ها ایجاد و بزرگترین داروخانه های مجازی ایران راه اندازی شده است. تا قبل از شیوع بیماری کووید ۱۹ و همه گیری آن در جهان، افراد ترجیح می‌دادند که برای تهیه داروها یا محصولات بهداشتی خود به صورت حضوری به داروخانه‌ها مراجعه کنند.

 

با ورود بیماری کرونا و شیوع سریع آن در دنیا، اکثر مردم به سمت خرید اینترنتی تمایل نشان دادند. در کشور ما نیز داروخانه‌های فیزیکی، برای ارائه بهتر خدمات، داروخانه های اینترنتی خود را تاسیس کردند. بنابراین این امکان برای مشتریان خود به وجود آوردند که با اطمینان بیشتر و در زمان کوتاهی از خدمات بیشتری بهره ببرند.

 

داروخانه اینترنتی چیست؟

داروخانه اینترنتی داروخانه‌ای است که به بیماران و مشتریان خود، بدون حضور فیزیکی در داروخانه، تمام احتیاجات دارویی، محصولات آرایشی و بهداشتی و انواع مکمل‌های غذایی و دارویی و … را با اطلاعات و مشخصات کامل ارائه می‌دهد.

 

در نتیجه، مشتریان در زمان کوتاه و با صرفه‌جویی در وقت و زمان خود و با پرداخت هزینه کمتر، دارو و کالای بهداشتی و… خود را تهیه می‌کنند. این داروخانه‌ها، باید دارای مجوزهای لازم از سازمان‌های مربوطه نظیر سازمان غذا و دارو، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و رسانه‌های دیجیتال باشند.

 

خرید از داروخانه‌های اینترنتی، معایب و مزایای  بسیاری دارد. یکی از مزایای خرید از این داروخانه‌ها این است که افراد قادر هستند دارو یا مکمل یا هر نوع لوازم آرایشی و بهداشتی خود را در هر نقطه از کشور و در هر ساعت از شبانه‌روز، سفارش داده و در مقصد خود دریافت کنند. در حقیقت، نوعی داروخانه آنلاین شبانه روزی می‌باشد.

 

همچنین، مشتریان به راحتی می‌توانند اطلاعات لازم درباره محصول مورد نظر خود را در وبسایت داروخانه مشاهده کرده و با اطمینان، خرید خود را انجام دهند. یکی از معایب خرید از داروخانه‌ای اینترنتی، تقلبی و غیرقانونی بودن برخی از آنها می‌باشد.

 

در نتیجه حتما قبل از ثبت سفارش و خرید محصول، توجه داشته باشید که داروخانه اینترنتی مورد نظر، مجوزها و مدارک کسب شده از مراجع مربوطه را دارا باشد. این مجوزها در انتهای هر وبسایت داروخانه اینترنتی باید قرار داشته باشند.

 

اطمینان بیشتر در خرید از بزرگترین داروخانه‌های مجازی ایران

برای ایجاد داروخانه های اینترنتی، ضوابط و استانداردهای بین المللی و داخلی زیادی ایجاد شده است. در نتیجه، این نوع از داروخانه‌ها موظف به رعایت ضوابط  ویژه‌ای هستند و در صورت عدم رعایت آن، برخورد جدی با آنها می‌شود.

 

ایجاد نمادهای الکترونیکی، ثبت شرکت و دریافت پنل بانکی اختصاصی برای واریز وجه، از جمله کاراهایی است که موجب جلب رضایت و اطمینان بیشتر مشتریان شده است و باعث شده است که آنها تمایل بیشتری به خرید اینترنتی داشته باشند.

 

داروهای کمیاب

با توجه به کمبود دارو در شرایط کنونی کشور، مشکلات زیادی برای بیماران برای تهیه داروهای خاص و کمیاب ایجاد شده است. در نتیجه بیماران به دنبال راه‌های مطمئن برای تهیه آنها هستند.

 

داروی کمیاب در واقع دارویی است که برای بیماری‌های خاصی مانند تالاسمی، ام اس یا سرطان تولید و برای کنترل و پیشگیری از بیماری و درمان استفاده می‌شود. البته هر دارویی که به راحتی تهیه نشود نیز می‌توان گفت که داروی کمیاب است.

 

بزرگترین داروخانه‌های مجازی ایران

 

خرید اینترنتی داروهای کمیاب

بیماران، گاهی برای خرید داروهای کمیاب به دلالان و بازارهای غیر مجاز و تقلبی مراجعه می‌کنند. اما مطمئن‌ترین راه، خرید به صورت اینترنتی می‌باشد.

 

برای خرید اینترنتی این داروهای کمیاب ، افراد می‌توانند با نصب سامانه « تیتک » بر روی موبایل خود و یا از طریق شماره تماس ۱۴۹۰، از داروخانه‌هایی که این داروها را موجود دارند اطلاع پیدا کنند.

 

بیماران می‌توانند با مراجعه به وبسایت داروخانه مورد نظر، نام یا عکس و دوز مصرفی داروی خود را ارسال کنند و دارو را سفارش دهند. در صورت وجود نسخه کاغذی یا الکترونیکی، می‌توانند آن را در سایت آپلود کرده و داروهای کمیاب خود را سفارش دهند و با اطمینان آنها را خریداری کنند.

 

داروهای کمیاب خارجی

گاهی اوقات بیماران نیازمند داروهایی هستند که در ایران تولید نشده است و مجبور هستند نوع خارجی آن را تهیه کنند. این داروها، به دلیل عواملی همچون تحریم یا اختلاف شدید قیمت، به تعداد محدودی و در داروخانه‌های اندکی وجود دارند.

 

از طریق بزرگترین داروخانه های مجازی ایران ، بیماران به راحتی می‌توانند لیست داروهای خارجی کمیاب را جستجو کنند. برای جستجوی داروهای خارجی کمیاب نیز می‌توان با نصب سامانه « تیتک » و ردیابی داروخانه‌هایی که داروهای خارجی را موجود دارند، آنها را تهیه کرد.

 

البته بازار دارویی ناصر خسرو نیز وجود دارد، که دلالان دارویی در آنجا انواع داروهای کمیاب خارجی را می‌فروشند. این بازار به فضای مجازی راه پیدا کرده و کانال‌های تلگرامی را برای فروش دارو ایجاد کرده‌اند.

 

خرید اینترنتی داروهای خارجی

خرید از دلالان دارو خطرات و معایب بسیاری دارد. زیرا ممکن است داروی خریداری شده معیوب، تاریخ گذشته یا تقلبی باشد. برای خرید اینترنتی داروهای خارجی می‌توان اپلیکیشن خرید دارو، از داروخانه اینترنتی را نصب کرد و نسخه خود را آپلود کرده و دارو را سفارش داد .

 

در این داروخانه‌ها، کارشناسان فنی بر کیفیت داروها نظارت دارند و بیمار با اطمینان می‌تواند در زمان کوتاهی داروی خارجی خود را تهیه کند. برخی سایت‌های خارجی نیز وجود دارند، که می‌توان از آنها نیز داروی مورد نظر خود را سفارش داد.

 

البته خرید از سایت‌های خارجی، نیاز به کارت‌های اعتباری بین المللی دارد. به همین منظور نیز سایت‌های داخلی وجود دارند که این کار را برای شما انجام می‌دهند.

 

داروخانه‌های اینترنتی بسیاری در داخل کشور فعالیت می‌کنند. هر روز بر تعداد این داروخانه‌ها افزوده می‌شود. بنابراین انتخاب بهترین داروخانه اینترنتی، کاری دشوار است. در نتیجه بزرگترین داروخانه های مجازی در ایران، سعی دارند در فضای رقابتی، خدماتی ویژه‌ای را برای جذب بیشتر مشتریان خود انجام دهند.

 

این نکته بسیار مهم را همیشه در انتخاب داروخانه اینترنتی به خاطر داشته باشید که قبل از انجام هر سفارش و خرید محصولات یا دارو، داروخانه مد نظر شما مجوزهای لازم را  داشته باشد و همچنین تحت نظارت داروخانه فیزیکی قرار داشته باشد.

 

در ادامه این مطلب ۱۰ تا از بزرگترین داروخانه‌ های مجازی در ایران که در حال حاضر فعالیت می‌کنند و دارای شاخص‌های استاندارد و تایید شده هستند را برای شما معرفی می‌کنیم.

 

معرفی بزرگترین داروخانه های مجازی ایران

۱. داروخانه مثبت سبز

 

داروخانه اینترنتی مثبت سبز یکی از بزرگترین داروخانه های مجازی ایران
داروخانه اینترنتی مثبت سبز

 

این داروخانه، از سال ۹۴ تا کنون در زمینه فروش آنلاین دارو، محصولات آرایشی و بهداشتی و زیبایی فعالیت دارد. داروخانه مثبت سبز، دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و برای مشتریان خود امکان خرید داروی اینترنتی را  فراهم کرده است.

 

داروخانه مثبت سبز ، علاوه بر داشتن وبلاگ، اپلیکیشن خرید برای اندروید و آیفون طراحی کرده است که مشتریان هم از طریق وبسایت داروخانه امکان خرید را دارند و هم از طریق اپلیکیشن.

 

محصولات داروخانه مثبت سبز

در این داروخانه محصولات مختلفی نظیر محصولات تقویت سیستم ایمنی، مکمل های غذایی، مکمل بدنسازی، مراقبت‌های پوست و مو، بهداشتی، مادر و کودک، تجهیزات پزشکی آرایشی ارائه داده می‌شود. همچنین، قسمت مجزایی به عنوان فروشگاه حراجی وجود دارد که در این بخش محصولات با درصد تخفیف به فروش می‌رسند.

 

نحوه ارسال

این داروخانه همه محصولات خود را با داشتن ضمانت اصل بودن به سراسر کشور ارسال می‌کند. همچنین امکان پرداخت در مقصد برای مشتریان را دارند. علاوه براین ۷ روز ضمانت بازگشت را برای محصولات خود دارد.

 

مشاوره آنلاین

از ویژگی‌های خاص این داروخانه، ارائه مشاوره رایگان و تخصصی برای مشتریان خود در هنگام خرید محصولات بهداشتی، زیبایی، مکمل ها و… می‌باشد.

 

آدرس داروخانه: تهران، میدان رسالت، نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، چهارراه ارشی

تلفن تماس:۰۲۱۷۲۲۵۴

۲. داروخانه دارشید

 

داروخانه اینترنتی دارشید یکی از بزرگترین داروخانه های مجازی ایران
داروخانه اینترنتی دارشید

 

در سال ۱۳۸۰، داروخانه دکتر رشیدی تاسیس شد. این داروخانه با توجه به ارائه خدمات عالی که به مشتریان خود داده است، یکی از خوشنام‌ترین داروخانه‌های استان یزد به شمار می‌آید. پس از ۲۰ سال تجربه در زمینه داروخانه ‌داری، تصمیم بر این گرفته شد که این تجربه ارزشمند در دنیای مجازی و آنلاین به کار گرفته شود و گامی بزرگ در جهت ارتقاء سلامت بردارد.

 

بنابراین داروخانه اینترنتی دارشید، با کسب مجوزهای لازم در سال ۹۸ زیر نظر داروخانه دکتر رشیدی راه اندازی شد. این داروخانه اینترنتی، با نظارت تخصصی موسس آن و با به روزترین امکانات خرید آنلاین، راهی مطمئن و آسان را برای مشتریان برای سفارش محصولات مورد نظر خود ایجاد کرده است.

 

داروخانه دارشید که یکی از بزرگترین داروخانه های مجازی در ایران می‌باشد، برای فروش محصولات خود با سایت‌های معتبری همچون دیجی کالا، ترب، تخفیفان و اسنپ شاپ همکاری دارد. از دیگر امتیازات ویژه‌ای که این داروخانه اینترنتی دارا می‌باشد، پشتیبانی ۲۴ ساعته آن در ارائه خدمات به مشتریان می‌باشد.

 

محصولات این داروخانه اینترنتی، شامل تخفیفات روزانه، هفتگی و مناسبتی می‌باشد. گارانتی اصالت کالا، تحویل به موقع، پرداخت در محل برای مشتریان شهرستان یزد، بازگشت وجه، چنانچه با قوانین صفحه شرایط و ضوابط خرید از سایت، مطابقت داشته باشد نیز از مزایای دیگر این داروخانه اینترنتی است.

 

محصولات داروخانه دارشید

در این داروخانه اینترنتی، مجموعه کامل و متنوعی از داروهای بدون نسخه(OTC)، مکمل های دارویی، مکمل های ورزشی، داروهای گیاهی، تجهیزات پزشکی، محصولات بهداشتی آرایشی از برندهای معتبر ایران و جهان و…موجود می‌باشد.

 

در وبسایت این داروخانه، محصولات در دسته بندی‌های دقیق طراحی شده‌اند و بر اساس برند، قیمت، محبوبیت، امتیاز و … تفکیک شده‌اند. در نتیجه این امکان را فراهم کرده است که مشتریان با مقایسه بین محصولات، انتخاب درستی را انجام دهند.

 

آدرس داروخانه: یزد، شاهدیه، ابرندآباد

تلفن تماس: ۲۸۴۲۳۰۶۷ – ۰۲۱  و  ۰۹۹۲۶۰۰۲۴۷۰

 

۳.داروخانه  داروکده

 

داروکده یکی از بزرگترین داروخانه های مجازی ایران
داروخانه اینترنتی داروکده

 

داروخانه اینترنتی داروکده که یکی از بزرگترین داروخانه های مجازی در ایران است، تحت نظارت داروخانه حضوری جمالزاده می‌باشد. این داروخانه، مجوز خود را در سال ۹۴ برای محصولات غیر دارویی کسب کرده است. در داروخانه اینترنتی داروکده، بخشی به عنوان پیشنهادات طلایی برای مشتریان آنلاین خود قرار داده است که به صورت روزانه محصولات مختلفی را تخفیف می‌دهد.

 

محصولات داروخانه داروکده

در داروخانه داروکده، انواع لوازم آرایشی، بهداشتی، ارتوپدی و انواع مکمل های رژیمی، غذایی، گیاهی و لاغری مورد تایید وزارت بهداشت ارائه داده می‌شود. علاوه بر این، محصولات مراقبت از پوست، مو، ناخن و زیبایی نیز در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

 

آدرس داروخانه: تهران، خیابان جمالزاده شمالی،۲۰۰ متر بالاتر از خیابان فرصت، نبش کوچه یزدان شناس، پلاک ۲۵۱، داروخانه مرکزی جمالزاده

تلفن:۰۲۱۵۲۸۶۲۰۰۰

 

۴. داروخانه شیدر

 

داروخانه اینترنتی شیدر
داروخانه اینترنتی شیدر

 

این داروخانه اینترنتی، در سال ۹۵ تاسیس شده است. از نظر تنوع محصولات، می‌توان این داروخانه را بهترین داروخانه آنلاین ایران نامید.

 

محصولات داروخانه شیدر

محصولاتی که در این داروخانه اینترنتی عرضه می‌شود شامل: مکمل‌های غذایی، مولتی ویتامین‌های گیاهی، عطر و خوشبو کننده‌ها، تجهیزات پزشکی، محصولات آرایشی و بهداشتی، محصولات رژیمی و دارو می‌باشند.

 

آدرس داروخانه: تهران، خیابان خالد اسلامبولی، خیابان هفتم، پلاک ۱۷، داروخانه دکتر آقابیکی

تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۸۹۳۱۸۳۱۸

(ساعات پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه ۸ الی ۱۷)

۵. داروخانه مهتاطب

 

داروخانه اینترنتی مهتاطب
داروخانه اینترنتی مهتاطب

 

در سال ۶۴ در منطقه شهریار کرج ،داروخانه دکتر حریری-دکتر میرنظامی تاسیس شد و در سال ۹۴ با کسب مجوز از سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، اقدام به تاسیس داروخانه اینترنتی مهتاطب نمود.

 

در وبسایت این داروخانه اینترنتی، می‌توانید به صورت مستقیم و هر لحظه، سوالات خود را از مشاوران درباره محصولات و داروها بپرسید و یا با تلفن پشتیبانی تماس بگیرید. همچنین این داروخانه ضمانت ۷ روز برای بازگشت محصولات خود را دارد.

 

محصولات داروخانه مهتاطب

در این داروخانه آنلاین، محصولاتی که به فروش می‌رسد شامل محصولات مراقبت‌های پوست و مو، بهداشت فردی مادر و کودک، لوازم پزشکی و مکمل‌ها و کرم‌های ضد آفتاب، ضد جوش، قرص‌های مولتی ویتامین و غیره … می‌باشد.

 

آدرس: تهران، شهریار، باغستان، جنب درمانگاه حکیم، داروخانه شبانه روزی دکتر رویا میرنظامی

شماره تماس: در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ۸ صبح تا ۴ عصر به شماره ۰۲۱۶۵۳۸۹۶۹۳

مشاوره رایگان بصورت چت در واتساپ و تلگرام با شماره: ۰۹۳۵۸۳۴۳۶۱۲-۰۹۳۰۲۰۰۷۵۸۷

 

۶. داروخانه فردا مارکت

 

داروخانه اینترنتی فردا مارکت
داروخانه اینترنتی فردا مارکت

 

این داروخانه اینترنتی، زیر نظر داروخانه دکتر حریری در سال ۹۸ تاسیس شده است. داروخانه فردا مارکت، دارای متخصصان و پزشکان ماهر بسیاری می باشد. همچنین تحت نظارت تعدادی از داروسازان، پاسخگوی سوالات مشتریان خود می‌باشد.  مشاوره دارویی و درمانی با دکتر داروساز در این داروخانه، به صورت کاملا رایگان می باشد.

 

محصولات داروخانه فردا مارکت

داروخانه فردا مارکت، در زمینه  فروش انواع مختلفی از محصولات بهداشتی و آرایشی و همچنین تجهیزات پزشکی و محصولات ارتوپدی از قبیل: مکمل بدنسازی، انواع شیر خشک، شامپوهای ضد ریزش مو… فعالیت زیادی دارد.

 

آدرس: آذربایجان غربی، ارومیه، میدان ولایت فقیه، خیابان منتظری، جنب هتل لاله، داروخانه دکتر حریری

شماره تماس:  ۰۲۱۲۸۴۲۳۶۷۶ از ۹ صبح الی ۱۲ شب

همچنین همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب با شماره مستقیم داروخانه ۰۴۴۳۲۳۴۹۵۸۱ تماس بگیرید.

 

۷. داروخانه آنلاین

 

داروخانه آنلاین
داروخانه آنلاین

 

این داروخانه‌ی اینترنتی، در سال ۹۶ شروع به کار کرده است. داروخانه آنلاین، یکی از بزرگترین داروخانه های مجازی در ایران است که زیر مجموعه داروخانه شبانه‌روزی دکتر زهرا شهبازی است که در حال حاضر با ۱۰ داروخانه دیگر، به صورت هم زمان کار می­‌کند.

 

از امکانات این داروخانه مجازی، می‌توان به توضیحات کامل محصول یا دارو در وبسایت آن اشاره کرد. توضیحات محصول، ویژگی‌ها، ترکیبات، نحوه مصرف، توصیه و هشدار و شرایط نگهداری  همه به صورت کامل در صفحه محصولات به همراه ویس (صدا) برای توضیحات بیشتر قرار گرفته است.

 

محصولات داروخانه آنلاین

در این داروخانه، انواع  مکمل­‌ها و محصولات آرایشی­-بهداشتی  ارائه می­‌شود. این داروخانه به طور رایگان در زمینه خرید مکمل­‌های بدنسازی و پوست و مو مشاوره می‌­دهد.

 

آدرس داروخانه: زعفرانیه، بلوار بهزادی، پلاک ۳۲ داروخانه شبانه روزی دکتر شهبازی

شماره تماس: -۰۲۱۷۲۰۲۳ – ۰۲۱۷۲۲۳۰۰۰ داخلی ۱​-info@darookhaneonline.com

 

۸. داروخانه۲۴

 

داروخانه 24
داروخانه ۲۴

صاحب امتیاز داروخانه اینترنتی داروخانه ۲۴، دکتر نوشین ادیب و شرکت رویش فارمد ایرانیان است. این داروخانه، در کوتاه‌ترین زمان تبدیل به مرکز فروش برندهای معتبر دارویی، آرایشی و بهداشت و مکمل‌های ورزشی و…شد.

داروخانه ۲۴، وبسایت رسمی داروخانه رویش می‌باشد که با هدف ارائه خدمات شبانه‌روزی با طیف گسترده‌ای از کالاهای مجاز شروع به فعالیت کرده‌است. این سایت امکانات ویژه‌ای از جمله ارائه توضیحات، ویژگی‌ها، نحوه مصرف و … را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. متخصصین دارویی در این داروخانه زیر نظر دکتر داروساز، به تمامی سوالات مشتریان خود پاسخ می‌دهند.

محصولات داروخانه ۲۴

تمامی محصولات موجود در این داروخانه، دارای تاییدیه و  برچسب اصالت از وزارت بهداشت ایران هستند. در این داروخانه انواع محصولات آرایشی و بهداشتی با برندهای معتبر و معروف، مکمل‌های غذایی و ورزشی، محصولات مادر و کودک و تجهیزات پزشکی و غیره … ارائه می‌شود.

 

آدرس داروخانه: تهران، خیابان الهیه، خیابان آقابزرگی، خیابان استانبول، نبش کوچه عروس، پلاک ۳۵، داروخانه رویش​

شماره تماس: ۰۲۱-۲۲۲۳۱۱۵۷

 

۹. داروخانه هایپر دارو

 

داروخانه اینترنتی هایپر دارو
داروخانه اینترنتی هایپر دارو

 

این داروخانه اینترنتی ، که یکی از بزرگترین داروخانه های مجازی در ایران می‌باشد، بخش آنلاین داروخانه شبانه روزی آفریقا در تهران است که با مدیریت دکتر منصور سمیعی در سال ۷۳ تأسیس شد و فعالیت خود را آغاز نمود.

 

داروخانه آنلاین هایپردارو، در سال ۹۸ زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، فعالیت خود را در زمینه فروش اقلام غیردارویی به صورت اینترنتی آغازکرده است.

 

محصولات داروخانه هایپر دارو

این داروخانه در زمینه عرضه و فروش انواع داروهای مورد نیاز مردم (به خصوص داروهای خاص و کمیاب)، لوازم آرایشی و بهداشتی، انواع مکمل های غذایی، مکمل های ورزشی، تجهیزات پزشکی، انواع محصولات مربوط به مادر و کودک و سایر مکمل های مورد تأیید وزارت بهداشت در وبسایت خود ارائه می‌دهد.

 

آدرس داروخانه: تهران، خیابان آفریقا، نرسیده به بزرگراه مدرس، روبروی پاساژ الهیه، ساختمان پزشکی ابن سینا، طبقه همکف

شماره تماس:  ۰۲۱۲۲۰۴۶۴۸۹ – ۰۹۹۰۰۹۰۰۳۲۳

 

۱۰. داروخانه فارمیلان

 

داروخانه فارمیلان
داروخانه فارمیلان

 

این داروخانه اینترنتی، در سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات و خرید اینترنتی داروهای بدون نسخه شروع کرده است و مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت، کسب کرده است.

 

داروخانه اینترنتی فارمیلان، با شعار صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان، به یکی از بهترین داروخانه های مجازی در ایران تبدیل شده است که کلیه نیازهای مشتریان را در کمترین زمان ممکن فراهم می آورد.

 

محصولات داروخانه فارمیلان

در این داروخانه اینترنتی، داروهای بدون نسخه اعم از: مولتی ویتامین‌ها و مینرال‌ها، مکمل‌های ورزشی، قرص‌های تقویت سیستم ایمنی، پروتئین‌ها، محصولات زناشویی، مینرال و محصولات آرایشی و بهداشتی و … عرضه می‌شود.

 

آدرس داروخانه:  اهواز، کیانپارس، نبش خیابان سروش شرقی، داروخانه میلاد

شماره تماس: ۰۶۱۳۳۷۳۱۹۶۵

کلام آخر

در این مقاله با ۱۰ تا از بزرگترین داروخانه های مجازی ایران آشنا شدید. مطالبی را درباره مزایای خرید اینترنتی و برخی معایب آنها نیز ارائه شد. اگر تا کنون خرید اینترنتی محصولات بهداشتی یا آرایشی و مکمل را تجربه نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم به وبسایت داروخانه اینترنتی دارشید  سری بزنید و تنوع و کیفیت بالای محصولات آن را مشاهده و خریدی مطمئن را داشته باشید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *