11 تا از بهترین مولتی ویتامین خارجی برای زنان! + ( قیمت و مواد تشکلیل دهنده)

بهترین مولتی ویتامین خارجی برای زنان؛جهت آشنایی با ضرورت استفاده مولتی ویتامین برای بانوان این مقاله را تا پایان مطالعه نمایید!

 

جدول محتوی

بهترین مولتی ویتامین برای زنان

افراد زیادی در این جامعه هستند که بدنشان با کمبود ویتامین و مواد معدنی روبرو است. کمبود این مواد بدن را درگیر کم خونی، بی­‌حالی و بیمار­ی‌های دیگر می‌‌کند. از این رو افراد به ویژه زنان احساس آرامشی نداشته و از زندگیشان لذت نمی‌برند. حال برای تامین و درمان این کمبود مواد حیاتی در زنان چه باید کرد؟

 

واضح است که برای تامین این مواد ضروری باید مکمل مولتی‌­ویتامین در کنار مواد غذایی مصرف شود. شاید این سوال در ذهن شما به وجود آید که مولتی‌­ویتامین چیست و یا ضرورت استفاده از مولتی ویتامین برای بانوان در چیست؟ برای رسیدن به این جواب با مجله دارشید همراه شوید.

 

بهترین مولتی ویتامین خارجی برای زنان

مواد غذایی تامین‌­کننده ویتامین مورد نیاز بدن

 

اما قبل از آن با عناوین مقاله آشنا شوید:

 

مولتی ویتامین چیست؟

 

ویتامین چیست؟

 

مولتی ویتامین زنان چیست؟

 

ترکیبات موثر مولتی ویتامین زنان

 

ضرورت استفاده از مولتی ویتامین برای بانوان

 • تغییرات جسمی و بدنی
 • خونریزی
 • بارداری
 • شیردهی
 • رژیم غذایی
 • اختلالات در مجاری گوارشی
 • ورزش‌های سخت و سنگین

 

مزایای مولتی ویتامین زنان

 

عوارض مولتی ویتامین زنان

 

بهترین زمان مصرف مولتی ویتامین بانوان

 

بهترین مولتی ویتامین برای زنان

 

معرفی بهترین مولتی ویتامین خارجی برای زنان

 

مولتی ویتامین چیست؟

قبل از پرداختن به تعریف مولتی ویتامین ما باید بدانیم ویتامین چیست و به چند دسته تقسیم می­‌شود.

 

ویتامین چیست؟

ویتامین­‌ها­ متعلق به دسته ترکیبات آلی بوده و در حفظ سلامت بدن هر فرد نقش اساسی دارند. ویتامین­‌ها به دو دسته یعنی محلول در آب و محلول در چربی تقسیم می­‌شوند.

 

دسته اول مانند ویتامین‌های گروه B، C در آب محلول بوده و در بدن ذخیره نمی‌شوند و از طریق ادرار دفع خواهند شد. اما ویتامین­‌های محلول در چربی نظیر ویتامین­‌های A، D، E و K در حد متوسط در بدن ذخیره می­‌گردند.

 

مولتی ویتامین­‌ها حاوی تمام ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز روزانه بدن هستند که مردم آنها را به قرص تقویتی می‌شناسند. هر یک از این مواد حیاتی موجود در مولتی ویتامین به ارتقا سیستم ایمنی و حفظ سلامت عمومی بدن کمک شایانی می‌کنند.

 

تمام بانوان به ویژه بانوان باردار و شیرده و آنهایی که رژیم غذایی سالمی ندارند نیاز به مصرف مکمل مولتی ویتامین زنان دارند.

 

مولتی ویتامین زنان چیست؟

مولتی­‌ویتامین ­زنان علاوه بر انواع ویتامین حاوی ترکیبات مینرالی یا مواد معدنی مانند آهن و کلسیم است. تمام زنان به علت خونریزی و افزایش سن به کم­‌خونی و کسلی دچار می­‌شوند.

 

زنها می‌توانند با مصرف بهترین مولتی ویتامین خارجی برای زنان از شر این کم­‌خونی خلاص شوند و در افزایش سیستم ایمنی و عمومی بدن موثر باشند. تحقیقات علمی نشان می‌­دهد که مکمل­‌های مولتی ویتامین زنان حاوی آهن و کلسیم بیشتری نسبت به مولتی ویتامین­‌های مردان است.

 

ترکیبات موثر مولتی ویتامین زنان

امروزه تمام شرکت‌های معتبر داروسازی بدنبال تولید بهترین مولتی ویتامین برای زنان هستند. این مکمل­‌ها حاوی  13ویتامین(ویتامین A، 8 ویتامین از ویتامین‌های گروه B ،ویتامین D،C،E ) و مواد معدنی(کلسیم، آهن، منیزیم، سلنیوم، روی، مس) می­‌باشد.

 

این مواد حیاتی یا ریزمغذی‌ها در تولید آنزیم‌ها و هورمون‌ها و تقویت سیستم ایمنی و عمومی بدن نقش عمده‌ای دارند. همچنین به حفظ عملکرد صحیح اندام‌ها و سیستم عصبی،رشد، حفظ سلامت و تنظیم فرآیندها کمک چشمگیری می‌کنند.

 

این شرکت‌ها سعی دارند تا برای اثربخشی بیشتر مکمل­‌هایشان از ترکیبات گیاهی، آمینو اسیدها و اسیدهای چرب در کنار ویتامین‌ها و مینرال‌های استفاده کنند.

 

ضرورت استفاده از مولتی ویتامین برای بانوان

تغییرات جسمی و بدنی

بدن دختران در هنگام رشد ناگهانی دوران کودکی، بلوغ و جوانی نیاز مبرم به دریافت ویتامین و مواد معدنی دارد. تامین این مواد ضروری به افزایش تولید سلول­‌های قرمز خونی کمک اساسی می‌­کند. این افراد باید از دارو یا مکمل­‌های مناسب مورد تایید وزارت بهداشت استفاده کنند تا بدنشان دچار فقر ویتامین و مواد معدنی نشود.

 

خونریزی

زنان در دوره عادت ماهیانه و زایمان دچار خونریزی زیادی می­‌شوند. این خونریزی بدن را با کمبود ویتامین و مواد معدنی دچار کرده و کم کم ضعیف و بی‌حال می‌گردند. در این صورت چاره‌ای جز مصرف مولتی ویتامین‌ها آن هم بهترین مولتی ویتامین خارجی برای زنان باقی نمی‌ماند. ما را تا معرفی جداگانه قرص‌های مولتی ویتامین بانوان همراهی کنید.

 

بارداری

بدن بانوان در دوران بارداری با کمبود آهن، پروتئین، ویتامین‌ها و سایر مواد معدنی روبرو می­‌شود. بنابراین نیاز به تغذیه‌ی بهتری است. اما تغذیه مناسب به خاطر حالت تهوع و استفراغ در سه ماهه‌ی اول ممکن نیست. همچنین رشد جنین و جفت و سایر بافت‌ها به ویتامین‌ و سایر مواد معدنی بیشتری نیاز دارد که سبب کمبود در بدن مادر می­‌شود.

 

پزشکان زنان را  برای تامین ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن در دوران بارداری به مصرف بهترین قرص مولتی ویتامین برای خانم ها توصیه می‌کنند. زیرا مادران سالم صاحب فرزندانی سالم خواهند شد.

 

شیردهی

بدن مادر در این دوران با کمبود ریزمغذی‌­ها روبرو می‌­شود که با مصرف مولتی ویتامین مینرال تا حدی این کمبودها جبران خواهد شد.

 

رژیم غذایی

امروزه زنان برای داشتن اندامی زیبا از یک رژیم غذایی پیروی می‌کنند. اصولا این رژیم‌ها بدن را ضعیف کرده و با کمبود ویتامین و مواد معدنی روبرو می‌کنند. همه می‌دانیم که مواد غذایی حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی و فیبر هستند که با کمتر خوردن آنها بدن دچار کمبود می‌­شود.

 

پس بهتر است که این افراد برنامه رژیم غذایی خود را با مشورت یک کارشناس تغذیه آغاز کنند. زیرا آنها  در کنار رژیم غذایی، بهترین مولتی ویتامین خارجی برای زنان را تجویز می‌کنند.

 

بهترین مولتی ویتامین

رژیم غذایی یکی از علل دچار شدن بدن به فقر ویتامین و مواد معدنی

 

اختلال در مجاری گوارشی

هر اختلال در دستگاه گوارش سبب تغییر در نحوه جذب آهن و دیگر مواد در بدن می­‌شود. اختلالاتی از جمله اسهال، کاهش ترشح اسید معده، تداخلات دارویی که می‌­توان به آنها اشاره کرد.

 

ورزش‌های شدید و سخت

بدن ورزشکاران با انجام تمرینات ورزشی شدید دچار کمبود ویتامین و مواد معدنی می­‌شود. انجام ورزش‌هایی مثل دویدن موجب از بین رفتن خون و در نتیجه گلبول‌های قرمز می‌شوند. از همین رو پزشکان، ورزشکاران و بدنسازان را به مصرف مکمل­‌های حاوی مولتی ویتامین و مینرال توصیه می‌کنند.

 

مزایای مولتی ویتامین زنان

 • ویتامین و املاح معدنی مورد نیاز بدن زنان را به میزان کافی تامین خواهد کرد.
 • مولتی ویتامین زنان به عملکرد بهتر فرایند متابولیسم طبیعی بدن کمک شایانی می‌­کند. همچنین تقویت سیستم ایمنی و عمومی بدن افراد را افزایش می­‌دهد.
 • کارایی جسمی و فکری را افزایش داده و از ضعف و خستگی جلوگیری می­‌کند.
 • از بروز بیماری‌های مختلف پیشگیری خواهد کرد.
 • به حفظ سلامت استخوان‌ها، دندان‌ها و افزایش انرژی کمک چشمگیری می‌­کند.

 

عوارض مولتی ویتامین زنان

 • اصولا مولتی ویتامین­‌های زنان سبب اختلالات گوارشی مانند یبوست، اسهال، تهوع و دل درد می‌­شوند که با مرور زمان رفع خواهند شد.

 

 • مصرف بیش از اندازه ویتامین­‌هایی از جمله A ، D ، E و K به دلیل ذخیره شدن آن در بدن موجب مسمومیت می‌شود. پس باید سعی شود تا مولتی ویتامین­‌ها با تجویز پزشک معالج مصرف شود تا عوارضی مانند مسمومیت در برنداشته باشد.

 

 • بدلیل وجود ریبوفلاوین ( ویتامینB12 ) احتمال دارد که ادرار به رنگ زرد در آید.

 

 • اختلال در جذب مولتی ویتامین زمانی اتفاق می‌افتد که املاحی مانند روی و آهن با سبوس همزمان مصرف شوند. پس بهتر است مصرف این غذاها دو ساعت بعد از مصرف مولتی ویتامین انجام شود.

 

 • واکنش‌های آلرژیک شدید از جمله بثورات پوستی، خارش و التهاب به ندرت ایجاد می‌­شود. در صورت مشاهده واکنش‌های آلرژیک بلافاصله مولتی ویتامین قطع و به پزشک مراجعه شود.

 

بهترین زمان مصرف مولتی ویتامین بانوان 

تحقیقات علمی نشان می­‌دهد که بهترین زمان مصرف مکمل‌های مولتی ویتامین زنان همراه با وعده غذایی است. یعنی زمانی که معده پر باشد ویتامین‌های محلول در چربی جذب بهتری می‌­شوند.  همچنین عوارض گوارشی مانند یبوست، اسهال، تهوع و دل درد کاهش پیدا می­‌کند.

 

بهترین مولتی ویتامین برای زنان

امروزه در بازارهای جهان مکمل‌های تغذیه‌ای مولتی ویتامین بانوان متنوعی وجود دارد. همچنین شرکت‌های زیادی در تولید محصولات با بهترین کیفیت برای زنان در رقابت هستند. بنابراین ما یعنی وبسایت رسمی داروخانه اینترنتی دارشید قصد به معرفی بهترین مولتی ویتامین برای زنان را داریم.

 

بانوان عزیز می‌توانند با مراجعه به وبسایت داروخانه اینترنتی دارشید از مکمل‌های موجود اطلاع یابند. سپس با مشورت پزشک خود بهترین مولتی ویتامین های ایرانی برای خانم ها و یا بهترین مولتی ویتامین خارجی برای زنان در دوران بارداری و شیردهی را انتخاب نمایند.

 

قرص پرگنازون هلث اید

 

مولتی ویتامین بانوان دانا

 

قرص اکتی ناتال لیبرتی سوئیس

 

مولتی ویتامین بانوان پیکادیلی

 

کپسول آیروویت ویتان

 

مولتی ویتامین سندروس بانوان زیر 50 سال

 

قرص پرینامکس نیو مام یورو ویتال

 

قرص مولتی ویتامین بایوبیسیکس نیچرز اونلی مخصوص بانوان

 

مولتی فیکس بانوان ویتاویوا

 

مکمل­‌های بالا  از جمله بهترین مولتی ویتامین های ایرانی برای خانم ها و همچنین مکمل­‌های خارجی هستند. اکنون مجله دارشید قصد دارد تا در این بخش معرفی جداگانه قرص‌های مولتی ویتامین بانوان را در هر دوران برای انتخاب بهتر شما داشته باشد.

 

معرفی بهترین مولتی ویتامین خارجی برای زنان

دوران بارداری و شیردهی

قرص اکتی ناتال لیبرتی سوئیس

اکتی ناتال یکی از بهترین قرص مولتی ویتامین برای زنان است. این قرص جهت رفع احتیاجات تغذیه‌­ای مادر و جنین در تمام دوران بارداری استفاده می‌­شود. این مکمل حاوی مولتی ویتامین و املاح معدنی است که در دوران شیردهی هم بسیار کاربرد دارد. اکتی ناتال بهترین قرص برای دوران آمادگی پیش از بارداری می‌باشد.

 

ویژگی­ های مثبت دیگر قرص اکتی ناتال لیبرتی سوئیس
 • مکملی مناسب برای رفع احتیاجات تغذیه‌ای مادر، جنین و کودک در تمام دوران بارداری و شیردهی
 • حاوی مواد مغذی لازم برای دوران آمادگی پیش از بارداری
 • کمک به رشد و تکامل جنین

 

ترکیبات شفابخش و موثر اکتی ناتال:

ویتامین های گروه B ، ویتامین E ، اسید فولیک ، آهن ، زینک، منگنز، منیزیم، ید، مس، کروم، سلنیوم، مولیبدن و کلسیم

 

بهترین مولتی ویتامین خارجی برای زنان

خرید از داروخانه اینترنتی دارشید

 

کپسول آیروویت ویتان

 کپسول آیروویت یکی از مهم­ترین ترکیبات موثر در خون‌سازی می­‌باشد. این کپسول در پیشگیری و درمان کم‌خونی‌های ناشی از کمبود آهن و اسیدفولیک موثر است. این مکمل در دوران بارداری در جهت تامین آهن مورد نیاز بدن مادر و رشد بهتر جنین مناسب است.

 

در کپسول آیرویت ویتان فنّاوری  Sustained  Release وجود دارد. مصرف روزانه 1 کپسول ترجیحا با معده خالی یا پس از غذا باعث جذب بالاتر مکمل شده و سبب تحریک معده و مشکلات گوارشی نمی‌­شود. داروخانه اینترنتی دارشید آماده عرضه این محصول به مشتریان خود می­‌باشد.

 

ویژگی­ های مثبت دیگر کپسول آیروویت ویتان
 • کمک به رفع خستگی
 • بهبود وضعیت جسمانی
 • موثر در حفظ سلامتی و شادابی پوست و مو
 • کاهش ناراحتی­‌های معده با آزاد سازی آهن در ابتدای روده کوچک

 

ترکیبات شفابخش و موثر آیروویت ویتان:

آهن، اسید فولیک، سولفات آهن و ویتامین‌های گروه B

 

خرید آیروویت ویتان از دارشید

کپسول آیروویت ویتان

 

قرص پرینامکس نیو مام یورو ویتال

مکمل تغذیه‌ای 45 عددی حاوی مواد معدنی و ویتامین‌ مورد نیاز مادران پس از زایمان است. این قرص کیفیت شیر مادران شیرده را بهبود بخشیده و سبب افزایش انرژی آنها می‌شود. همچنین قرص پرینامکس نیو مام متابولیسم طبیعی بدن مادران پس از زایمان را تنظیم می‌­کند.

 

ویژگی­ های مثبت دیگر قرص پرینامکس نیو مام یورو ویتال
 • موثر در حفظ سلامت پوست، مو و ناخن
 • کمک به افزایش سوخت و ساز بدن
 • مناسب جهت تامین انرژی
 • کاهش خستگی

 

ترکیبات شفابخش و موثر پرینامکس نیو مام یورو ویتال:

کربنات کلسیم، عامل قالب دهنده: سلولز میکرو کریستالی، کلاژن دریایی ، عصاره گیاه دم اسب، بیوفلاوونوئید مرکبات

 

خرید قرص پرینامکس نیو مام یوروویتال از داروخانه اینترنتی دارشید
قرص پرینامکس نیو مام یورو ویتال

قرص پرگنازون هلث اید

یک مکمل مولتی ویتامین مینرال می­‌باشد. این قرص مناسب مصرف در دوران بارداری و پیش از بارداری است. قرص پرگنازون حاوی ویتامین­‌ها و مواد معدنی حیاتی برای سلامت مادر، جنین و کودک می­‌باشد. همچنین باعث می­‌شود تا عصب جنین و نوزاد شیرخوار رشد کند. بانوان می‌توانند برای تامین مواد ضروری بدنشان در دوران بارداری، قبل از آن و شیردهی قرص پرگنازون را را روزانه 1 عدد مصرف کنند.

 

ویژگی­ های مثبت دیگر قرص پرگنازون هلث اید
 • کمک مفید به تامین انواع ویتامین و مواد معدنی
 • تاثیر مثبت در رشد مطلوب عصبی و مغز جنین و نوزاد شیرخوار

 

ترکیبات شفابخش و موثر قرص پرگنازون:

ویتامین های گروه B ، ویتامین E ، اسید فولیک ، آهن ، زینک، منگنز، منیزیم، ید، مس، کروم، سلنیوم، مولیبدن و کلسیم

 

بهترین مولتی ویتامین خارجی برای زنان

قرص پرگنازون مناسب مصرف در دوران بارداری و پیش از بارداری

 

دوران یائسگی یا بالای 50 سال

مولتی ویتامین بانوان جی وی آی

یک مکمل مناسب حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی است. این قرص در تقویت سیستم ایمنی و عمومی بدن تاثیر بسزایی دارد. مولتی gvi ضعف، بی حالی و خستگی را رفع و شادابی و نشاط را به ارمغان می‌آورد. این مکمل بواسطه خاصیت آنتی اکسیدانی از تخریب سلولی در برابر رادیکال‌های آزاد جلوگیری می­‌کند. همچنین از بروز بیماری‌های قلبی، آلزایمر و سرطان پیشگیری به عمل می­‌آورد.

 

ویژگی­ های مثبت دیگر مولتی ویتامین بانوان جی وی آی:
 • کمک به سلامت مو، استخوان، پوست و ناخن
 • تقویت قوای جنسی در بانوان
 • موثر در رفع احساس خستگی و بی‌حوصلگی

 

ترکیبات شفابخش و موثر جی وی آی:

ویتامین A،ویتامین D2، ویتامین E، ویتامین B، ویتامین  K1، فولیک اسید،روی،مس و کلسیم

 

خرید مولتی ویتامین بانوان جی وی آی

 

کپسول مولتی ویتامین مینرال بانوان با روغن گل مغربی ویتالی تون

مکملی مناسب جهت تامین ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن بانوان تولید شده است. این کپسول منحصر به فرد در تامین انرژی و تقویت سیستم ایمنی و عمومی بدن موثر عمل می‌کند. مولتی ویتامین مینرال بانوان سندرم پیش از قاعدگی را تسکین می‌بخشد.

 

ویژگی ­های مثبت دیگر مولتی ویتامین مینرال بانوان ویتالی تون
 • موثر در افزایش سیستم عمومی و ایمنی بدن
 • کمک به رفع ضعف و خستگی

 

ترکیبات شفابخش و موثر ویتالی تون:

روغن گل مغربی و کو آنزیم Q10

 

بهترین مولتی ویتامین
کپسول مولتی ویتامین مینرال بانوان با روغن گل مغربی ویتالی تون 60 عددی 

 

مولتی ویتامین اس تی پی فارما

این مکمل شگفت‌انگیز حاوی 24 ماده مغذی مخصوص بانوان بالای ۵۰ سال است. اس تی پی فارما به تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت زنان در دوران پس از یائسگی نیز کمک بسزایی می‌کند. مصرف روزانه یک عدد از این قرص شما را در رسیدن به همه فوایدی که عنوان شد، کمک می‌کند.

 

ویژگی­ های مثبت مولتی ویتامین اس تی پی فارما:
 • حفظ سلامت و استحکام استخوان‌ها
 • ایجاد شادابی و نشاط
 • موثر در افزایش انرژی و توان بدن

 

ترکیبات شفابخش و موثر اس تی پی فارما:

انواع ویتامین و املاح معدنی

 

اس تی پی فارما ضامن سلامتی زنان

 

کمک به سلامت و استحکام استخوان ها

قرص A Z مولتی ویتامین بانوان یورو ویتال

این مکمل تغذیه‌ای مناسب بانوان بالای 50 سال است. قرص یوروویتال حاوی انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی بوده و ریزمغذی­‌های مورد نیاز بدن زنان را فراهم می‌‌کند. با مصرف روزانه ۱ عدد قرص مولتی ویتامین یورو ویتال به حفظ سلامت عمومی بدن کمک بسزایی می­‌شود. همچنین این قرص برای بانوان یائسه بسیار مناسب می‌باشد.

 

ویژگی ­های مثبت قرص A Z مولتی ویتامین بانوان یورو ویتال
 • مکملی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن
 • کمک به تامین سلامت پوست، مو و ناخن
 • جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های قلبی- عروقی
 • دارای خاصیت آنتی اکسیدانی
 • موثر در پاکسازی بدن از رادیکال‌های آزاد
 • کمک به رفع خستگی
 • موثر در حفظ سلامت استخوان‌ها و مفاصل
 • بهبود عملکرد سیستم بینایی
 • افزایش و حفظ شادابی و نشاط

 

ترکیبات شفابخش و موثر قرص مولتی ویتامین یورو ویتال:

ویتامین A،ویتامین D، ویتامین E، ویتامین B، سلنیوم،آهن، روی، مس و کلسیم

 

بهترین مولتی ویتامین خارجی برای زنان
سلامت پوست، مو و ناخن

قرص A Z مولتی ویتامین بانوان یورو ویتال

تمام دوران

کپسول مولتی ویتامین اپتی وومن اپتیموم نوتریشن ۶۰ عددی

این مکمل تغذیه‌ای حاوی ۲۳ نوع ویتامین و ۱۷مواد معدنی ،آنتی اکسیدان و عصاره گیاهان از کم خونی جلوگیری می‌­کند. این کپسول به افزایش انرژی، کاهش عوارض یائسگی و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک شایانی خواهد کرد. همچنین با مصرف روزانه 2 عدد کپسول مولتی ویتامین اپتی وومن اپتیموم نیاز بانوان را همراه با یک رژیم غذایی مناسب تامین می‌کند.

 

ویژگی ­های مثبت دیگر کپسول مولتی ویتامین اپتی وومن اپتیموم نوتریشن
 • مناسب برای افزایش استحکام استخوان‌ها
 • موثر در پیشگیری از پوکی استخوان
 • حفظ سلامت پوست، مو و ناخن
 • تقویت و ساخت عضله قوی‌تر
 • کمک به کاهش استرس
 • داشتن خوابی آرام
 • بهبود عملکرد سیستم بدن
 • کمک به کاهش گرفتگی عضلات
 • موثر در کاهش علایم پیش از قاعدگی
 • بهبود سوخت و ساز بدن
 • کنترل وزن

 

ترکیبات شفابخش و موثر اپتی وومن اپتیموم نوتریشن:

ویتامین‌های گروه B، بتاکاروتن و ویتامین C و E

 

کپسول مولتی ویتامین اپتی وومن اپتیموم نوتریشن

 

سافت ژل مولتی ویون زنان ویتان 30 عدد

سافت ژل یک مولتی ویتامین، مینرال و آنتی اکسیدان منحصر به فرد است. این مکمل در حفظ سلامتی عمومی بدن تمام زنان موثر عمل می‌­کند. همچنین با مصرف روزانه 1 یا دو عدد مولتی ویون زنان ویتان به افزایش قدرت باروری کمک چشمگیری خواهد کرد.

 

ویژگی­ های مثبت دیگر سافت ژل مولتی ویون زنان ویتان:
 • کمک به حفظ سلامتی استخوان
 • تقویت و افزایش رشد مو
 • بهبود عملکرد سیستم قلبی، ایمنی و اعصاب

 

ترکیبات شفابخش و موثر کپسول ویتان

انواع ویتامین، بیوتین، آهن، کلسیم، جینسینگ و چای سبز

 

بهترین مولتی ویتامین
کمک به حفظ سلامتی استخوان با کپسول ویون زنان ویتان 30 عدد

 

قرص مولتی کمپلکس زنان اسی ۳۰ عددی

این مکمل گیاهی شفابخش حاوی ۲۸ نوع ویتامین، مواد معدنی و عناصر طبیعی است.  قرص مولتی کمپلکس هورمون‌های زنانه را تنظیم می­‌کند. مصرف روزانه این قرص موجب بازسازی و بالا بردن قوای جسمی و ذهنی می­‌شود.

 

ویژگی های مثبت دیگر قرص مولتی کمپلکس زنان اسی
 • مکملی مناسب برای پیشگیری در برابر پوکی استخوان در دوران یائسگی
 • موثر در ایجاد احساس شادابی
 • محافظت از بدن آنها در برابر اختلالات تغذیه‌ای
 • ایجاد احساس جوانی
 • رفع کسالت و بی­‌حالی
 • فرمولاسیون کاملا ایمن

 

ترکیبات شفابخش و موثر قرص مولتی کمپلکس:

کراتین هیدرولیز شده و پودر کلاژن، منیزیم و ویتامین B۶

 

قرص مولتی کمپلکس زنان اسی مقاوم در برابر پوکی استخوان

 

قیمت بهترین مولتی ویتامین خارجی برای زنان

بانوانی که مولتی ویتامین خود را انتخاب کرده‌­اند می‌توانند قیمت آن‌ها را در وبسایت دارشید مشاهده کنند. دارشید زیر نظر دکتر عبدالرضا رشیدی داروساز متخصص مدیریت می­‌شود. همچنین شما گرامیان با عضویت در این وبسایت می­‌توانید از تخفیفات شگفت‌انگیز و قیمت جدید محصولات با خبر شوید.

 

کلام آخر

مجله دارشید سعی دارد تا با ارائه این مقاله در بالابردن سطح اطلاعات بانوان کمک شایانی کند. افزایش اطلاعات سبب انتخاب بهینه آن‌ها شده و در حفظ سلامتی زنان ایران زمین موثر می­‌باشد. شما می‌­توانید با مراجعه حضوری و اینترنتی به محصول ایده‌آل خود دست یابید. آرزوی مجله دارشید سلامتی و زیبایی و شادابی شماست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *