۵ راز زیبای ی زنان و روش اجرای آن

یکی از بهترین ماسک¬ها، ماسک مرطوب کننده است؛ خرید در دارشید

زیبایی زنان یک رکن اساسی در زندگی آنها به شمار می‌­رود. زیرا زیبایی طبیعی یکی از گزینه‌های خوشایند و لذت‌بخش است که در وجود هر انسانی نهادینه شده است. ما به طور کلی با دو نوع زیبایی یعنی زیبایی نهان و زیبایی ظاهری روبرو هستیم.

 

زیبایی نهان به ارزش‌های خوب اخلاقی و انسانی مانند بخشندگی، راستگویی، ایثار، حقیقت و عدالت اطلاق می­‌شود. زیبایی ظاهری همان کمالات ظاهری فرد بوده که موجب جذب دیگران می‌­شود. استاندارهایی که در همه دنیا به عنوان معیارهای زیبایی ظاهری تعریف می‌شوند چشمان درشت،‌صورت بچگانه، صورت متناسب با همه اجزا است.‌‌

 

زنان نسبت به مردان به زیبایی خود بیشتر اهمیت می‌­دهند. چون آنها دوست دارند همیشه جذاب و در کانون توجه دیگران باشند. به طور کلی راز زیبایی و جوانی در گرو زیبایی طبیعی صورت، پوست و اعضای صورت است.

 

همچنین اندام زیبا و خوش فرم زیبایی زنان را چندین برابر می‌­کند. افراد باید بدانند که داشتن زیبایی دائمی نیاز به مراقبت‌های جدی دارد که با عدم توجه موجب آسیب می­‌شود. ما در این مقاله قصد داریم به توضیح موضوعاتی بپردازیم که راز زیبایی زنان است. آنها می­‌توانند با اجرای این موارد، زیبایی خود را افزایش داده و از آن لذت ببرند. فهرست موضوعات به شرح زیر می­‌باشد:

 

فهرست موضوعات

 • اهمیت زیبایی زن برای مرد
 • عمل زیبایی واژن
 • جدیدترین راز زیبایی پوست
 • علت زیبایی زنان ایرانی
 • راز زیبایی صورت زنان

 

 

 • اهمیت زیبایی زن برای مرد

زنان سراسر دنیا دوست دارند تا همیشه زیبا باشند. بنابراین برای حفظ و افزایش زیبایی به دنبال روش‌هایی می‌­روند که به زیبایی‌شان کمک زیادی کنند. آنها در این اندیشه‌اند که ملاک مردان برای انتخاب همسر زیبایی زنان است. این اندیشه تا حدی عاقلانه و قابل درک می‌­باشد.

 

زیرا در درجه اول مرد مجذوب زیبایی زنان شده سپس تصمیم به ازدواج می­‌گیرد. زیبایی یک امتیاز مثبت محسوب می­‌شود و در شیرینی و سعادت زندگی زناشویی نقش چشمگیری دارد.

 

2.زیبایی زنان باعث هیجان و نشاط در مرد
راز زیبایی و جوانی زنان در جذب مردان

 

در جوامع اسلامی زیبایی زنان برای مردان به چند دلیل از اهمیت زیادی برخوردار است که به قرار زیر می­‌باشد:

 

دلایل اهمیت زیبایی زنان برای مردان

 1. زیبایی زنان در حفظ و تقویت عفت و ایمان تأثیر فراوانی دارد. به این معنی که اگر مرد از زیبایی همسرش به میزان کافی برخوردار باشد، افکارش متوجه دیگران نخواهد بود. از همین رو دچار خیانت به همسر نمی‌شود. در نتیجه زندگی آنها با عشق و آرامش ادامه می‌یابد.
 2. زیبایی زنان باعث هیجان و نشاط در مرد شده و قادر است راحت‌تر به زندگیش ادامه دهد. آرامش و محبت هم همیشه در زندگی زناشویی موج می‌زند و به راحتی به همدیگر عشق می‌ورزند.
 3. زیبایی زنان اثرات زیادی در روابط اجتماعی دارد. مرد با اعتماد به نفس زیاد قادر است، با همسرش به هر مکانی پا گذاشته و احساس سربلندی کند.
 4. زیبایی زنان با ارضاء جنسی رابطه متقابل دارند. هر گاه مرد از رابطه خوب و لذت‌بخش بهره ببرد، بهانه‌گیری و اختلاف در زندگی مشترک کاهش می‌یابد. زیرا بهانه­‌گیری­‌ها تبدیل به دلسردی از همسر شده و صمیمیت از خانواده کوچ خواهد کرد.

 

نکته مهم: 

 • باید در نظر بگیریم که زیبایی نباید معیار اصلی ما در انتخاب همسر باشد. صداقت، ایمان، اصالت و شرافت خانوادگی در کنار زیبایی باعث رشد، استحکام و آرامش در زندگی خواهد شد. خانواده سالم و با نشاط محصول این فضایل است.
 • حال بعضی از زنان زیبا به محض ازدواج از رسیدگی و مراقبت زیبایی خود غافل می­‌شوند. این غافل شدن باعث دلسردی مرد شده و منجر به اختلافات می‌­شود. پس توصیه می­‌شود که زنان به زیبایی خود اهمیت دهند تا همیشه در کانون توجه همسرشان قرار بگیرند.
 • بیماری­‌های پوستی، شرایط نامطلوب جوی و عوامل محیطی دیگر باعث آسیب و از دست رفتن زیبایی می­‌شود. مجله دارشید قصد دارد تا روش‌هایی را که باعث افزایش زیبایی زنان می­‌شود را در این مقاله توضیح دهد. رازهایی که سبب زیبایی و جوانی اکثر زنان ایرانی می­‌شوند، به طوری که می‌توانند زندگی را از اول آغاز کنند.

 

پس با ما همراه باشید، زیرا ما اطمینان داریم که شما علاقه زیادی به دانستن این موضوع دارید.

 

راز زیبایی زنان ایرانی

واضح است که زنان ایرانی زیبا هستند و جذابیت خاصی در چهره­‌هاشان موج می‌زند. آیا شما دلیل این زیبایی و جذابیت را می‌دانید؟

شاید، نه! ما برای شما راز زیبایی و جوانی زنان ایرانی را ذکر می‌کنیم.

 

دلائل راز زیبایی و جوانی زنان ایرانی

 • تاثیر شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی و نژادها؛ آب و هوا ،موقعیت جغرافیایی و نژاد بر روی زیبایی تاثیرات فراوانی دارند. آب و هوای مناسب سبب شده تا افراد از زیبایی طبیعی صورت بهره‌مند باشند. یعنی تمام اعضای صورت که شامل بینی، لب، ابروها و چشمان است، با هم هماهنگ و تناسب داشته باشند. همچنین اندام زیبا و فرم مطلوب هم یکی از  راز زیبایی زنان است.
 • همچنین آب و هوای مناسب باعث شده تا افراد بخصوص زنان، پوستی سالم و شفاف و بدون نقص داشته باشند. پوست وسیع‌ترین و پیچیده‌ترین اعضای بدن هر انسان به حساب می‌­آید که نیاز به رطوبت کافی دارد. این رطوبت موجب شده تا پوست همیشه زیبا و سالم بماند. این عوامل یکی دیگر از راز زیبایی زنان ایرانی است.

 

آب و هوای مناسب باعث شده تا افراد بخصوص زنان، پوستی سالم و شفاف و طبیعی بدون نقص داشته باشند
تاثیر آب و هوایی مناسب بر زیبایی طبیعی صورت و پوست

 

زیبایی صورت زنان

امروزه زنان ایرانی به زیبایی صورت بسیار اهمیت می‌­دهند. آنها مثل گذشته از قوانین گذشتگان پیروی نمی‌کنند. با تغییر سبک زندگی و استاندارهای زیبایی، زنان دیگر مایل نیستند مثل زنان قدیمی در جامعه حضور یابند. آنها برای داشتن زیبایی طبیعی صورت از روش‌های مناسب استفاده می‌کنند. این روش‌ها به شرح زیر می­‌باشد:

 

روش‌های مورد استفاده برای زیبایی طبیعی صورت

 • تغذیه مناسب: بر کسی پوشیده نیست که تغذیه مناسب به زیبایی طبیعی صورت و پوست کمک شایانی می‌­کند. با دریافت مواد غذایی سالم به میزان کافی، بدن از بیماری‌ها به دور می‌ماند و موجب سرحالی و شادابی صورت و پوست می­‌گردد. هنگامی که بدن افراد، پرانرژی و سرحال باشد، موجب امید، انگیزه و اشتیاق به زندگی می­‌شود.

 

 • سه ماده مهم که در زیبایی بسیار موثر می‌­باشد، مصرف عسل ،برنج و نوشیدن آب به میزان زیاد است. زیرا این سه ماده باعث تقویت انرژی در بدن می‌شوند. به این دلیل که شامل ویتامین‌­های مورد نیاز بدن هستند.

 

 • استفاده از لنزهای طبیعی: افرادی که می‌خواهند چشمانی زیبا داشته باشند از لنزهای طبیعی استفاده می‌کنند. این لنزها باعث شده تا رنگ چشم روشن‌تر شده و افراد را به طرف خود جذب کند. این روش مورد استفاده به زیبایی زنان بسیار کمک می­‌کند.

 

 • استفاده از رنگ مو و مدل موهای زیبا: زنان برای زیبایی مو و چهره از مدل موی مناسب استفاده می‌کنند. تاثیر مدل مو بر زیبایی چهره یک روش معجزه‌آسا است که افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند. همچنین استفاده از رنگ­‌های موی روشن یکی از راز زیبایی و جوانی است که امروزه زنان، بسیار بکار می‌بندند.

 

 • انجام عمل زیبایی:

 

زنان با دیدن ناهماهنگی بین لب، بینی، فک و یا ابروها، دست به عمل زیبایی یا جراحی پلاستیک می‌زنند. لب را پروتز می‌کنند و برای فرم‌دهی به ابرو از هاشور یا تتو استفاده می‌کنند. آنها تمام روش­‌های ممکن را برای تغییر ظاهر خود امتحان کرده تا زیبا شوند.

 

 • آرایش کردن: زنان ایرانی برای نشان دادن زیبایی صورتشان از مواد آرایشی استفاده می‌کنند. آنها به خوبی سبک مناسب آرایش و هماهنگی با رنگ پوست را می‌دانند و برای زیبایی طبیعی صورت از آنها استفاده می‌کنند.
 • آرایش چشم که به زیبایی طبیعی صورت کمک فراوانی می­‌کند را کاملا بلد هستند. استفاده درست و اصولی از سایه چشم ،خط چشم و مقدار مناسب آرایش برای حضور در هر موقعیتی راز زیبایی زنان ایرانی است.

 

 • ورزش کردن: ورزش کردن باعث زیبایی طبیعی صورت ،تقویت قوای جسمی و افزایش توانایی­‌های حرکتی می­‌گردد. امروزه زنان بیشتر از گذشته برای زیبا بودن و تناسب اندام به ورزش روی آورده‌اند. ورزش روزانه مانند نرمش و پیاده‌روی کمک می‌­کند تا همیشه سالم و وزن و صورتی زیبا و ایده‌آلی داشته باشیم. این روش هم یکی از اصلی‌ترین راز زیبایی زنان است که باید حتما انجام شود.

 

ورزش کردن باعث زیبایی طبیعی صورت ،تقویت قوای جسمی و افزایش توانایی‌های حرکتی
ورزش کردن یکی از راز زیبایی و جوانی

            

پوست زیبا و سالم

زنان ایرانی به خوبی می‌دانند که مهم‌ترین اصل برای زیبا بودن، داشتن پوست شفاف، براق و روشن است. با مدرن شدن زندگی، زنان بیشتر در معرض عوامل محیطی که به پوست آسیب می­‌رساند، قرار دارند. عواملی مانند اشعه­‌های مضر نور خورشید، آب و هوای بد و آلودگی که برای سلامتی پوست مضر هستند.

 

بنابراین آنها از روش­‌های جدیدی استفاده می‌کنند که به زیبایی و جوانی پوست کمک شایانی می‌­کند. اکنون تصمیم داریم تا در همین بخش مقاله به جدیدترین روش­‌های زیبایی و لطافت پوست اشاره کنیم. پس در ادامه با ما باشید.

 

جدیدترین راز زیبایی پوست

 • محصولات مرطوب کننده: کرم‌­های مرطوب‌کننده بهترین محصول برای سلامتی پوست به شمار می‌روند. زنان ایرانی با آگاهی کامل چند بار در روز از کرم‌های مرطوب‌کننده استفاده می‌کنند. زیرا این امر مهم باعث می‌­شود، غشای هیدرولیپیدی پوست که آب را در خود نگه می‌دارد، ترمیم ‌کند. تحقیقات نشان می­‌دهد که محصولاتی که خوب جذب پوست می­‌شوند سبب لطافت آن می‌شوند.
 • همچنین، لیپیدهای طبیعی، پوست را حفظ کرده و مانع از دست رفتن آب پوست می‌شوند. امروزه زنان ایرانی با شناخت کامل، یک مرطوب‌کننده را انتخاب و دائم از آن استفاده می‌کنند. اکنون ما یک مرطوب‌کننده ناب را برای شما معرفی می­‌کنیم تا بتوانید به زیبایی طبیعی صورت کمک کنید.

 

کرم مرطوب­‌کننده و  ضدآفتاب پرودرما SPF60مناسب پوست های معمولی و خشک

با حجم 40 میلی‌لیتر و قابلیت دو منظوره است. این کرم خشکی را به انعطاف، لطافت و نرمی تبدیل می­‌کند و رطوبت را به پوستتان هدیه می‌­دهد. کرم ضدآفتاب پرودرما بواسطه وجود فاکتورهای حفاظتی با ایجاد یک پوشش سبک، پوست را در برابر نور خورشید محافظت می‌­کند.

 

کرم نرم کننده:

قادر است از خشکی پوست جلوگیری و به درمان آن کمک کند. همچنین از پوست حساس محافظت کرده و باعث تقویت رنگ و بافت آن می‌­شود. این محصولات آب را در خارجی‌ترین لایه پوست نگه می‌دارند و به عنوان سدی برای پوست عمل می‌کنند. بهترین زمان برای استفاده از کرم نرم‌کننده پوست، دقیقا پس از هر بار شست و شو است.

 

هنگامی که هنوز کاملا پوست بدن خشک نشده و بیشترین میزان رطوبت را دارد. این عملکرد باعث  آبرسانی به پوست می­‌شود. ابتدا مقداری کرم را بر روی نواحی بزنید، سپس آرام ماساژ دهید تا جذب پوست گردد.

 

انواع نرم کننده ها

 • کرم نرم کننده با روغن بادام سی گل: 50 میلی‌لیتر یکی از بهترین کرم­‌های نرم‌کننده موجود در بازار است. این کرم مناسب پوست­‌های دست و صورت بوده و لایه‌ای از چربی طبیعی در سطح پوست ایجاد کرده مانع از تبخیر آب می‌­شود. کرم نرم کننده حاوی روغن بادام موجب نرمی و مرطوبی و از بین‌رفتن ترک‌های پوستی می‌­شود.
 • استفاده از روغن­‌های طبیعی: زنان ایرانی از روغن‌های طبیعی مانند روغن نارگیل، جوجوبا، زیتون و آرگان برای سلامتی و زیبایی پوست استفاده می‌کنند. آنها این روش را از مادران خود به ارث برده‌اند.
 • ابتدا روغن را روی پوست صورت مالیده و با یک پارچه گرم و مرطوب بپوشانید. پس از خنک‌شدن، روغن اضافی را پاک کنید. این روش راز زیبایی و جوانی پوست است که از دیرینه مورد استفاده قرار می‌گرفته است.

 

روغن¬های طبیعی مانند روغن نارگیل، جوجوبا، زیتون و آرگان برای سلامتی و زیبایی پوست
تاثیر بی نظیر روغن جوجوبا در زیبایی زنان

 

کرم‌های ضد آفتاب:

زنان هنگامی که از منزل بیرون می‌روند از کرم­‌های ضدآفتاب استفاده می‌کنند. زیرا پوست دست و صورت دارای محافظی نیست و با در معرض قرار گرفتن نور خورشید آسیب جدی می‌بیند. زدن کرم ضدآفتاب به پوست کمک می­‌کند تا آن در برابر اشعه‌های مضر مقاوم باشد و سریعا آسیب نبیند.

 

زنان می­‌دانند برای زیبایی پوستشان از کدام ضدآفتاب برای پوستشان استفاده کنند. این چند کرم به شرح زیر است.

 

بهترین ضدآفتاب­­‌هایی که در بازار موجود می­‌باشند:
 • کرم ضد آفتاب رنگی الارو مدل Beige Clair SPF25حجم 40میلی­‌لیتر؛ پوششی شبیه یک کرم پودر دارد. این کرم مناسب استفاده روزانه تمامی انواع پوست می باشد. ویتامین E و اسید هالورونیک موجود در کرم ضد آفتاب رنگی موجب آبرسانی و نرمی پوست می‌گردد. علاوه بر این ضدتعریق و مقاوم در برابر آب و اشعه‌های مخرب نور خورشید نیز می‌باشد.
 • کرم ضد آفتاب بی رنگ حاوی عصاره آلوئه ورا مای SPF 30؛ مناسب پوست‌­های خشک و معمولی است. این کرم بواسطه عصاره آلوئه‌ورا و صمغ زانتان، بافت سبک و غیرچرب داشته و سریع جذب پوست می­‌شود. ضد آفتاب بی رنگ مای سد محافظتی در برابر اشعه­‌های مضر نور خورشید است. همچنین ضدتعریق و آبرسان قوی نیز می­‌باشد.
 • کرم ضدافتاب بدون رنگ اوی سان پوست خشک SPF50اویدرم؛ ۴۰ میلی‌لیتر از ایجاد التهاب و قرمزی پیشگیری می‌­کند. این کرم از آسیب اشعه مادون قرمز به پوست محافظت می‌­کند. کرم ضدافتاب اویدرم حاوی عناصر منحصر به فردی است که به سلامتی پوست می‌اندیشد.
 • کرم ضد آفتاب SPF30هیدرودرم مناسب پوست‌های معمولی و خشک ۵۰ میلی‌لیتر مقاوم در برابر تعریق و شستشو است. این کرم حاوی عصاره­‌های گیاهی و ویتامین­‌های مورد نیاز پوست می­‌باشد که آن را در برابر طول موج­‌های ماوراء بنفش محافظت می­‌کند. همچنین کرم ضد آفتاب هیدرودرم با رادیکال­‌های آزاد مبارزه می‌کند و موجب لطافت پوست می­‌گردد.

 

زنان ایرانی با انتخاب درست و خرید از داروخانه اینترنتی دارشید به زیبایی طبیعی صورت و پوست خود کمک می‌کنند.

 

کرم‌های جوان‌سازی و بازسازی کننده:

 • زنان ایرانی برای رفع مشکلات پوستی آکنه و چین و چروک از کرم‌­­های جوانسازی و بازسازی کننده استفاده می‌کنند.
 • این کرم‌ها با تحریک کلاژن در رفع پیری پوست تاثیر بسزایی دارند. پوست بر اثر عوامل مختلفی مانند بریدگی، خشکی شدید، لایه‌برداری، لیزر درمانی و اپیلاسیون دچار زخم و آسیب می‌­شود.
 • کرم حاوی ویتامین Cپلاس نئودرم ۵۰ میلی‌لیتر یکی از این کرم‌­های باکیفیت و تضمین شده است. این کرم حاوی روغن جوجوبا، بیزابولول و مواد مغذی است که عوارض ناشی از خورشید را به حداقل می‌رساند. ویتامین Cپلاس نئودرم علاوه بر جوان‌سازی پوست باعث روشنی پوست می‌شود. پس با خرید این کرم به جوانی پوست خود کمک کنید.
 • کرم بازسازی کننده پوست پرودرما حجم 40 میلی‌لیتر دارد. این کرم پوست آسیب ­دیده ناشی از سوختگی، زخم، خشکی و یا التهابات را ترمیم و بازسازی می­‌نماید. التهابات ایجاد شده بر اثر لیزر، لایه‌­برداری، سوزش و قرمزی را درمان می‌­کند. وجود ژل آلوئه­‌ورا، کالاندولا و روغن گل گاوزبان باعث نابودی تکثیر باکتری‌­ها شده، از بروز عفونت‌­های پوستی جلوگیری خواهد کرد.
پن­‌ها:
 • زنان ایرانی خوب می‌دانند که برای شست و شوی دست و صورت از پن‌ها استفاده کنند. پن‌ها پاک‌کننده‌های غیر صابونی و ملایم پوست هستند. آنها از صابون‌های قوی به دلیل جداکردن چربی‌ها از سطح پوست و بروز خشکی استفاده نمی‌کنند. استفاده از پن‌ها هم یکی از روش­‌های زیبایی زنان به شمار می‌­رود.
 • پن مرطوب کننده پرودرما حاوی 10 در صد کرم با حجمی 100گرم مناسب انواع پوست‌ها بخصوص پوست خشک است. این پن بواسطه وجود ژل آلوئه‌‌ورا و روغن بادام شیرین خشکی، التهابات، قرمزی و خارش پوست را رفع می‌کند. مرطوب کننده پرودرما شوینده‌ای غيرصابونی و بسيار ملایم می‌باشد و موجب التیام بخشی و ترمیم پوست می‌گردد.

 

دستگاه بخور

 

 • برخی از زنان ایرانی برای سلامتی و زیبایی پوست خود در خانه از دستگاه بخور استفاده می‌کنند. و یکی از روش‌های مفید برای زیبایی زنان محسوب می­‌شود.

 

 • ماسک‌های مرطوب کننده: زنان ایرانی از دیرینه برای تقویت و سلامتی پوست از ماسک­‌های خانگی استفاده می‌کردند. اکنون با مدرن شدن سبک زندگی کارخانه‌­های آرایشی و بهداشتی ماسک‌هایی با خواص مختلف تولید می‌کنند. یکی از بهترین ماسک­‌ها، ماسک مرطوب کننده است که گزینه مفیدی برای سلامتی و زیبایی می­‌باشد.

 

یکی از بهترین ماسک¬ها، ماسک مرطوب کننده است؛ خرید در دارشید
ماسک های مرطوب کننده، راز زیبایی طبیعی و جوانی زنان ایرانی

 

عمل زیبایی واژن؛ زنان به دلائل گوناگون تن به این جراحی می‌­دهند که در همین بخش دلائل را توضیح می‌دهیم.

 

دلائل عمل زیبایی واژن

 •  ظاهری ایده‌آل و زیبا
 • احساس درد در حین مقاربت جنسی و لذت‌نبردن از مقاربت
 • اصلاح عدم تقارن ظاهری واژن
 • تحریک کم کلیتوریس به علت پوست اضافه کلاهک کلیتوریس
 • داشتن احساس سایش ،کشیدگی و سوزش در هنگام ورزش
 • داشتن درد یا ناراحتی در هنگام فعالیت‌هایی مثل دوچرخه سواری

 

دلیل اصلی که زنان مایل به جراحی واژن هستند؛ واژن زنان در طول زمان به خصوص بعد از زایمان تغییر کرده و لب‌های واژن بزرگ، چین و چروک و ناهموار می­‌شوند.

 

زنان به دلیل بروز این عوامل اعتماد به نفسشان کاهش می‌یابد. در نتیجه برای برقراری ارتباط جنسی در مقابل همسرشان خجالت می‌کشند. یا حتی در هنگام مقاربت جنسی احساس درد دارند و قادر نیستند تا یک ارتباط جنسی باکیفیت و لذت‌بخش داشته باشند.

 

عمل زیبایی واژن تمام این عوارض و نگرانی‌ها را برطرف خواهد کرد. عمل واژن که به لابیاپلاستی در جهان معروف است نوعی عمل جراحی مخصوص زیبایی زنان محسوب می­‌شود. در این عمل، جراح شکل ظاهری لبه داخلی و یا لبه بیرونی واژن را تغییر می­‌دهد. لابیا دو نوع دارد که به قرار زیر است:

 

انواع لابیا
 • لابیا مینور یا لابیا داخلی: دو لایه پوست در هر سمت دهانه واژن وجود دارد که بین لابیا ماژور قرار دارند؛ و از نظر رنگ و اندازه در بین خانم‌ها متفاوت است؛ و همینطور از کلیتوریس به سمت پایین در هر دو طرف دهانه واژن ادامه دارد.
 • لابیا ماژور: لابیا ماژور یا لابیای بیرونی دو لایه پوستی دارد . وظیفه این لابیا پوشش دهی و محافظت از ساختارهای حساس و داخلی مانند دهانه واژن، لابیا مینورا و کلیتوریس است.

 

جراحی اصولا به دو روش انجام می­‌شود. اولین روش تریم (trim) و دومین روش وج (wedge) است
 • روش تریم: در لبه‌های داخلی برش ایجاد شده و لبه‌های آن بخیه زده می­‌شوند. جراحی در این روش حدود یک ساعت طول خواهد ­کشید.
 • روش وج: در این روش برش V شکل در لبه‌های لابیا مینور ایجاد می­‌شود. سپس بیشترین بافت مرکزی برداشته خواهد شد. جراحی در این روش به زمان طولانی‌تری نیاز داشته، اما نتیجه بهتری در پی خواهد داشت.


جراحی لابیا پلاستی با بی‌حسی موضعی انجام می‌­گیرد و  فرد می‌­تواند بعد از یک استراحت نیم ساعته به راحتی به خانه خود بازگردد. لابیا پلاستی جزو عمل‌های ایمن و بی‌خطر است و تجربه شیرینی را برای زنان رقم خواهد زد.

 

عمل زیبایی واژن با بهره‌گیری از بهترین جراحان و متخصصان زنان و پیشرفته‌­ترین دستگاه‌های لیزر صورت می‌­گیرد، و زنان را در رسیدن به خواسته‌­هایشان؛ که همان داشتن ناحیه تناسلی زیبا و خوش فرم است کمک خواهد ­کرد.

 

عمل زیبایی واژن با بهره¬گیری از بهترین جراحان و متخصصان زنان
لبخند رضایت از یک ارتباط جنسی لذت بخش با عمل زیبایی طبیعی واژن

 

کلام آخر
 • تمام افراد در سرتاسر دنیا زیبایی را دوست دارند و مایلند همیشه زیبا باشند. زنان نسبت به مردان بیشتر دوست دارند که زیبا باشند و مثل ماه در هر مکانی بدرخشند.
 • آنها فکر می‌کنند که معیار اصلی مردان در انتخاب همسر زیبایی زنان است. این فکر تا حدی عاقلانه است اما معیار اصلی انتخاب همسر به شمار نمی‌رود. اما مردان با یک نگاه به صورت زن عاشق می­‌شوند. از همین رو زنان برای زیبایی ظاهری از هر روشی استفاده می‌کنند.
 • بسیاری از زنان ایرانی زیبا هستند. راز زیبایی و جوانی آنها استفاده از روش‌هایی است که به زیبایی طبیعی صورت و اندام کمک فراوانی می‌کنند. اولین روش که مربوط به آب و هوای مطلوب است، باعث جوانی و زیبایی صورت می‌­شود. دومین روش تغذیه مناسب است.
 • آخرین روش عمل زیبایی واژن است که از لحاظ زیبایی باعث بهبود شکل لابیای مینور می­‌شود. این عمل در اعتماد به نفس و رضایت زنان از بدنشان خیلی موثر می­‌باشد.

 

مجله دارشید امیدوار است که زنان این مقاله را مطالعه و روش‌های زیبایی که راز زیبایی زنان است، بکار گیرند. ما خواهان سلامتی و زیبایی زنان این مرز و بوم هستیم. داروخانه اینترنتی دارشید ارائه‌دهنده تمام خدمات بهداشتی، شما را به خرید محصولات با کیفیت این سایت تشویق می­‌کند.

 

همچنین آقای دکتر عبدالرضا رشیدی مدیر متخصص این داروخانه منتظر نظرات شما در مورد محصولات در سایت خود هستند. با انتخاب درست، زیبایی و سلامتی را به خانه خود دعوت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *